Зранку в Ужгороді люди якісь не такі, як ввечері, — добріші і спокійніші...

Зранку в Ужгороді люди якісь не такі, як ввечері, — добріші і спокійніші...
Неочікуване запитання: де найкраще зустрічати схід сонця в обласному центрі Закарпаття?

 

Якщо ви опинилися в Ужгороді зранку, то вам пощастило. Місто найпрекрасніше саме в цей час, коли ще немає метушні на вулиці. Лише зрідка з’являються автомобілі, трапляються поодинокі перехожі, але це все тільки починається. Дуже приємно та по-особливому цікаво спостерігати за пробудженням міста: за тим, як з’являються перші люди, які вигулюють собак, як дехто повагом йде на роботу або ж біжить. Але всі люди якісь не такі, як ввечері, добріші, спокійніші. Напевно, це тому, що зранку ти повний сил, очікуєш від дня чогось хорошого, всі причепурені, акуратно одягнені, чути запах свіжих парфумів.

Локація 1: схід сонця біля замку

6617-1.jpg

Ви запитаєте, але що ж робити зранку в Ужгороді? Відповідь проста: йти до Ужгородського замку і зустрічати схід сонця. Від вокзалу до замку зовсім небагато, пішки десь 30 хвилин. Можна зустріти сонце і на БАМі, але туди набагато довше добиратися, і ви можете пропустити момент сходу.

Локація 2: набережні

Обов’язково загляньте на ранкові набережні. Там завжди людно, окрім ранньої пори. Свіжий подих річкової води вам додасть бадьорості на весь день. В Ужгороді не одна, і не дві, а цілих шість набережних. Усі охопити важко, тому пропоную Православну, вона не така популярна, як інші, але нічим не гірша. Мало яке місто може похвалитися такими крутими набережними.

6617-2.jpg

Уявіть, що ваша дорога на роботу, в університет чи в школу пролягає біля річки, а не задушними і загазованими вулицями. Це ж просто рай.

6617-3.jpg

Локація 3: пішохідний міст

Ще один пункт, який must see в Ужгороді – це пішохідний міст, вдень там море натовпу, а ось із сходом сонця там не буде нікого. Зупиніться на хвилинку, огляньтеся навкруги, насолодіться цими чудовими краєвидами і відчуйте дух Ужгорода. Ще одна розвага для любителів природи – годування річкової риби в Ужі. З пішохідного моста можна спостерігати величезну кількість риб і диких качок, які вам будуть вдячні за крихти хліба.

6617-4.jpg

Ось така надзвичайна панорама відкривається з пішохідного мосту.

6617-5.jpg

Локація 4: ужгородська кава

Прогулянка вдасться тоді, коли ви вип’єте ароматну ужгородську каву. Деякі кав’ярні в місті відчиняються о 8 ранку, бо тут чимало кавоманів, які знають, де найкращий тонізуючий напій. Справжній ужгородець починає ранок саме з кави. Кав’ярень дуже багато, в яку саме завітати – обирати вам.

6617-6.jpg

Локація 5: Малий Галагов

Прогуляйтеся чеським мікрорайоном Малий Галагов. Позаглядайте у внутрішні дворики, вони трохи нагадують італійські. Чим же відомий цей район, спитаєте ви? А тим, що тут одна із найгарніших забудов міста. Найкращі чеські архітектори трудилися над цими будиночками у 20–30-х роках 20 століття. Кожна дрібничка зроблена з любов’ю. Саме такі фото є дуже колоритними, показують життя ужгородців зсередини. Між адміністративними спорудами причаїлися житлові будинки. Вхід до них часто схований у зелених шатах.

6617-7.jpg

Локація 6: вулиця Корзо

А можете просто сісти на лавочку в центрі міста на вулиці Корзо і спостерігати за пробудженням життя в Ужгороді: як починають виносити столики на терасу в кафе, як хтось читає свіжі новини, як дітей відводять до школи та садочку. Як офісні працівники в парадних костюмах крокують на роботу.

6617-9.jpg

Локація 7: ранкова пробіжка на «Спартаку»

Якщо ви любите займатися спортом і активно це практикуєте, то подорож – це не привід не робити фізичних вправ. В Ужгороді є крутий стадіон «Спартак» з біговими доріжками, який розташований у парку біля річки. Парк неабиякий, а закладений ще італійськими графами Другетами. Після ранкової пробіжки огляньте екзотичні дерева, що прикрашають паркову зону біля стадіону. А якщо бігати зранку, то заряд енергії буде на цілий день.

6617-9-.jpg

Парк, який ще пам'ятає Другетів :)

6617-10.jpg

Джерело: Закарпатські новини

 

25 травня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів