Екологічного вандала затримав на Закарпатті патруль "Нацкорпусу"
Представники «Азовського руху» Закарпаття продовжують боротьбу з різноманітними «бізнесменами», які дбаючи про власний гаманець забули про честь та гідність.
Ми на нашому сайті вже неодноразово Вам розповідали про затримання браконьєрів, вантажівок з незаконною деревиною та про інші акції, головною метою яких є захист та збереження природи в нашому мальовничому краї.

При проведенні патрулювання річки Латориця на Мукачівщині екопатруль «Національного Корпусу» Закарпаття виявив трактор, який по – варварськи викопував гравій в гирлі річки.
На прохання активістів пред’явити документи, тракторист відповів, що не має при собі жодних паперів, так як, всі вони знаходяться в його «шефа», мешканця селища Чинадієво Віталіка.
Після нетривалого спілкування екопатруль визвав на місце правопорушення представників Нацполіції.
Через деякий час до трактора приїхав вантажний автомобіль «ЗИЛ», водій котрого розповів, що теж «працює» на вже відомого Віталіка і приїхав за гравієм.

Коли на місце правопорушення прибули представники поліції, тракторист та водій вантажівки набралися впевненості та відмовились від своїх слів, посилаючись на статтю 63 Конституції України.
Так як доказів, що водій вантажівки «ЗИЛ» причетний до даного правопорушення не було, представники поліції відпустили його , а на тракториста склали протокол через відсутність документів та направили на перевірку по вмісту алкоголю та наркотичних речовин.
«Національний Корпус» Закарпаття попереджує всіх тих, хто хоче наповнити власну кишеню за рахунок природних ресурсів Закарпаття. Ми ніколи не припинимо з вами цю боротьбу, тому що наше покоління зобов’язане залишити після себе природний ресурс для здоров’я та процвітання наступних поколінь української нації.




Джерело: “Національний Корпус” Закарпаття
До теми
- На Хустщині зіткнулися Skoda, вантажівка та автобус: загинула 17-річна дівчина, семеро людей у лікарні
- СБУ затримала на Закарпатті ділка, який організував канал незаконного переправлення ухилянтів за кордон
- У серпні на Закарпатті 21 водія притягнули до відповідальності за нетверезе керування
- Екологічна інспекція зафіксувала порушення на території Солотвинського солерудника
- 44 рятувальники та лісівники, 4 одиниці техніки: на Хустщині понад добу гасили лісову пожежу
- Майже тисяча гектарів вигоріла: на Закарпатті з початку року сталося 1767 пожеж в екосистемах
- До 7 років ув’язнення засуджено жителя Чинадійова, який пограбував пенсіонерку
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- Поліція Закарпаття викрила наркоугруповання, яке збувало метамфетамін гуртовими та роздрібними партіями: організатори – власник та керівник приватної охоронної фірми
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- 1,2 га сухостою згоріло на Ужгородщині: під час гасіння травмувалася жінка
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
- Поліція повідомила про підозру чоловікові, причетному до незаконної вирубки дерев на території Свалявського надлісництва
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, у якій загинув 11-річний хлопчик
- Застілля закінчилося вбивством: у Міжгір’ї жінка смертельно поранила 60-річного сусіда
- Трагедія в Іршаві: через спалювання трави загинув чоловік
До цієї новини немає коментарів