В Ужгороді безкоштовно стерилізуватимуть бездомних тварин

В Ужгороді безкоштовно стерилізуватимуть бездомних тварин
Проводитимуть процедуру знепліднення шестеро фахівців благодійної організації «4 лапи Україна».

 

Допомагати їм у цій справі будуть і Ужгородські волонтери-зоозахисники, адже вони краще знають місця скупчення чотирилапих безхатьків. Тварин будуть відловлювати, і доставляти в притулок , там їх оглянуть, стерилізують та зроблять вакцину від сказу.

Добу після маніпуляцій собаки перебуватимуть під наглядом, а потім відпустять у тому ж місці, де і відловили. Ідентифікувати вакцинованих і стерилізованих чотирилапих можна буде за фірмовою кліпсою-чіпом блакитного кольору.

Тиса 1

 

29 травня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*