В Ужгороді патрульні затримали підозрюваних, які імовірно нанесли ножові поранення

Вчора, близько першої ночі ужгородські патрульні отримали повідомлення, що до міської лікарні доставили чоловіка, з ножовим пораненням у живіт.
В приймальному відділенні полісмени виявили двох свідків, які повідомили, що разом з потерпілим рухалися по вул. Добрянського і близько півночі потерпілий зайшов до закинутої будівлі з метою справити природню потребу, де на нього напали два невідомі чоловіки та вдарили гострим предметом в живіт.

Патрульні негайно передали орієнтування всім екіпажам, викликали слідчих та розпочали пошуки. По гарячих слідах вже інші екіпажі виявили двох чоловіків, які підпадали під орієнтування та на тілі і на одязі мали сліди крові.

Підозрюваних затримали та доставили до відділку поліції, для зясування всіх обставин справи.
Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- В Ужгороді урочисто підняли стяг українських морських піхотинців та вручили нагороди рідних полеглих морпіхів
- Підтримка, що об'єднує: родини ужгородських захисників відновлювали сили на виїзному ретриті
- В Ужгороді нині попрощалися із полеглим солдатом Михайлом Тіщенком
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті гольф стане новим напрямом адаптивного спорту
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Представники Ужгородського ліцею №3 передали Богдану Андріїву вітальну грамоту від Сенату Парламенту Чеської Республіки
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгородському замку відкрили експозицію про кав'ярні Будапешта
- Ужгород в жалобі – сьогодні в місті попрощалися з молодшим сержантом, 33-річним Іваном Кир'яновим
- Понад 600 «гонщиків» на Закарпатті отримали штрафи від початку місяця
- Зіниці не реагували на світло: в Ужгороді спіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- Криваве застілля на Тячівщині: господар ледь не забив гостя до смерті, збрехавши медикам про падіння
- У 11 разів вище норми: в Ужгороді затримали нетверезого водія без прав на двоколіснику
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 37-річним старшим матросом Максимом Раком
- Із початку травня на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 13 водіїв

До цієї новини немає коментарів