Джазовий вечір в Ужгороді: Ievgeniy Pugachov trio в ILKO Gallery

Виступатимуть:
- Євген ПУГАЧОВ – гітара
- Френк ПАРКЕР – ударні
- Михайло ЛИШЕНКО – рояль
Колектив у цьому складі вперше виступив на фестивалі Art Jazz Cooperation в серпні 2016 року і з того часу регулярно грає тури в Україні. Тріо виконує авторські твори Євгена Пугачова, стиль яких можна віднести до категорії сучасний джаз. Колектив максимально намагається вийти за рамки загальноприйнятого звучання органного тріо, експериментуючи з різними стилями.
Цього разу Євген Пугачов представить нову програму «The Next Step», в якій переважатиме нова музика, написана спеціально для літнього туру.
Євген Пугачов (Берлін) – джазовий гітарист, композитор, представник Берлінської джазової сцени. Виходець з Харкова, який працював в Україні з такими відомими музикантами як Ганна Чайковська, Карл Фрієрсон, Сергій Давидов, Алік Фантаєв. Також Євген лідер власного проекту "New Jazz Project", який випустив альбом на Харківському лейблі ZaJazz під назвою "A Perfect Dream".
Вигравши стипендію від польського міністерства культури в 2011 році, Євген переїздив до Варшави, де грав з польськими музикантами, а також брав участь в норвезько-польському проекті Polar Expedition спільно з легендою скандинавського джазу, барабанщиком David Sundby. Колектив грав турне Норвегією та Україною.
Пізніше Євген переїхав до Берліну, де живе і сьогодні, будучи активним учасником берлінського джазового життя.
Євген грав з такими зірками джазу як John Beasley, Dwight Tribble, Frank Parker, і також є учасником багатьох міжнародних проектів.
Френк Паркер (Чикаго, Іллінойс) – професійно виступає понад 20 років. Більшу частину своєї кар'єри провів у турах з визнаними музикантами зі США та Європи. Грав з такими музикантами як Курт Елінг (Kurt Elling), Джеррі Батлер (Jerry Butler), The Impressions, Peven Everett & Seance Divine, John Patitucci.
Сьогодні Френк живе у США та Європі і грає з Michal Urbaniak, Marcin Pospieszalski, Wojciech Koniekiewicz, Marcin Lamch, Maciej Fortuna і Ryan Socash, а також керує власними колективами.
Михайло Лишенко – український джазовий виконавець на фортепіано, органі та інших клавішних. Однаково сильно захоплений, як традиційними, так і сучасними напрямками джазу. Учасник таких проектів, як LLT Trio, Vibe Trio, Le Noir, LIMOrchestra, JazzLo, Four Bros., Dark Side Trio, Pugachov Organ Trio та ін.
Дата: 16 червня 2017
Час: 19:00 - 22:00
Місце: Ужгород, ILKO Gallery, вул. Кошицька, 28
Ціна: 200 грн
До теми
- В Ужгороді до 115-річчя Андрія Коцки оновлять експозицію його музею: які картини можна побачити
- В Ужгороді відзначають День музеїв – вхід сьогодні безкоштовний
- Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» – вперше в Ужгороді
- Уже завтра: в Ужгороді при свічках прозвучать «Пори року» Антоніо Вівальді
- День Музеїв на Закарпатті. Програма-2026
- Фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін» зібрав в Ужгороді талановитих дітей із різних куточків краю
- В Ужгороді при свічках прозвучать «Пори року» Антоніо Вівальді
- «Музеї об’єднують світ»: в Ужгороді підготували насичену програму до свята
- В Ужгороді відбувся концерт-бенефіс знаного музиканта
- Виставка «Сонячний шлях» у скансені: чотири роки творчості, натхнення і патріотизму
- Командна робота заради пам’яті: в Ужгородському замку створили новий виставковий простір
- Ужгород уже вдруге прийматиме Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премію «Золота Китиця»
- Протягом місяця у музеї імені Бокшая можна переглянути унікальну експозицію робіт Адальберта Ерделі
- Безкоштовний вхід і насичена програма: скансен в Ужгороді кличе на День музеїв (ПРОГРАМА)
- Жанрове розмаїття та експресія: музей Бокшая завтра презентує фондову колекцію творів Адальберта Ерделі
- До 1 липня Ужгородська міська рада приймає пропозиції на здобуття премії імені Петра Скунця
- Вільний вхід і насичена програма: Ужгородський замок кличе на День музеїв (ПРОГРАМА)
- Два таланти – один простір: в Ужгороді презентували виставку Людмили Корж-Радько та Богдана Коржа
- Виставу «Жменяки» знову зіграють в Ужгородському скансені
- Ужгород готується до ювілейної «Інтерляльки-2026»: театр ляльок презентував новий сезон

До цієї новини немає коментарів