Коли на Закарпатті електронне урядування запрацює на повну силу?

У новій редакції фінансування збільшується майже на 500 тис.грн.
Мова про удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування шляхом забезпечення оперативного реагування на потреби заявників.
Основні заходи Програми - впровадження єдиних стандартів роботи з громадськістю в діяльність контактних центрів, а також телефонних «гарячих ліній», довідкових телефонних служб органів виконавчої влади, забезпечення здійснення контролю за їх дотриманням; налагодження проведення контактними центрами, а також телефонними «гарячими лініями», довідковими телефонними службами органів виконавчої влади роботи з роз’яснення пріоритетних питань державної політики; моніторингу та аналізу громадської думки спільно з органами виконавчої влади; розроблення програмного забезпечення обласного контактного центру для ведення автоматизованої бази даних про звернення, що складається із сервісів.
Забезпечення реалізації Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. Так, для виконання заходів Програми необхідно коштів у сумі 2892,0 тис. гривень у тому числі на: 2017 рік – 716,3 тис. грн., 2018 рік –993,6 тис. грн., 2019 рік – 1182,1 тис. гривень.
Реалізація Програми дасть змогу впровадити механізм електронного урядування в роботу органів виконавчої влади з громадськістю;забезпечити оперативність реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях представників громадськості;підвищити ефективність державного управління, якість підготовки та прийняття рішень щодо найважливіших питань державного і суспільного життя з урахуванням думки громадськості;створити додатковий механізм інформування громадськості з питань державної політики; забезпечити комплексне вирішення проблемних питань, з якими громадяни звертаються до органів виконавчої влади; підвищити рівень довіри громадян до органів виконавчої влади.
Джерело: Прес-служба Закарпатської облради
До теми
- В Ужгороді з 1 липня запрацювала автоматизована систему обліку оплати проїзду: на що варто звернути увагу?
- В Ужгороді з 1 липня впроваджують автоматизовану систему обліку оплати проїзду в громадському транспорті
- Міський голова Ужгорода зустрівся з представником підрозділу «ПРАЙМ»: у фокусі - допомога військовим
- Ужгород готовий до запуску електронного квитка – встановлено валідатори на всіх міських автобусах
- 442 тисячі гривень матеріальної допомоги виділять ужгородцям на лікування
- Ще 1,9 млн гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Ужгородська міська рада та Фундація розвитку бізнесу підписали меморандум про співпрацю задля розвитку підприємництва
- Ужгород та Обуда-Бекашмедьєр підписали Протокол про наміри щодо співпраці
- Денні табори відпочинку для дітей та підлітків працюють у 7 закладах освіти в Ужгороді
- В ужгородському НВК «Гармонія» відкрили сучасну ресурсну кімнату для учнів із особливими освітніми потребами
- В Ужгороді розробляють перший в Україні План шкільної мобільності
- Міська рада Ужгорода погодила розробку проєкту землеустрою для ветеранського простору
- В Ужгороді відкриють новий автобусний маршрут із Горян до УжНУ
- Під час літніх канікул в Ужгороді працюватимуть денні табори відпочинку для дітей та підлітків
- В Ужгородській міськраді обговорили заходи для збереження дорожньої інфраструктури: акцент – на дотриманні габаритно-вагових норм
- На Закарпатті стала доступною послуга соціального таксі для людей з інвалідністю і маломобільних громадян
- Ужгород та Бахмут підписали Декларацію солідарності
- В Ужгороді відкрили регіональне представництво координаційного штабу щодо військовополонених
- В Ужгороді у ветеранському просторі «Вдома» надаватимуть послуги фахівці ЦНАПу міськради
- В Ужгороді обдарована молодь може отримати 10 000 гривень премії міського голови
До цієї новини немає коментарів