Що сьогодні в Ужгороді роблять комунальники
Працівники «УжАгроміксу» прополюють квітники у місті, підстригають живопліт на вулицях Закарпатській, Ракоці. Косять сьогодні зелені зони на Слов’янській набережній, докошують у сквері на Православній.
На площі Б. Хмельницького, у сквері Масарика косить «АВЕ-Ужгород», а на Загорській – КШЕП. Стихійні сміттєзвалища працівники «АВЕ-Ужгород» ліквідовують на вулицях Сільвая, Заньковецької.
На перехресті Грушевського-Перемоги комунальники обстежують світлофор. Продовжують працівники КШЕПу поточний ремонт дорожнього покриття на вулиці Коритнянській, розпочинають – на Кримській. Вночі вулиці міста прибирали з використанням спецтехніки.
КБК робить капітальний ремонт Замкових Сходів, капремонт тротуарів на вулицях Антонівській, Собранецькій (викладають ФЕМ-плитку).
У рамках капітального ремонту також викладають ФЕМ-плитку на вулицях Болотинській та Вакарова.
На площі Поштовій ставлять бордюри, роблять основу під бруківку працівники товариства «БК Капітальна».
На вулиці Перемоги (від вул. Баб’яка до с. Сторожниця) проводять підготовчі роботи до капітального ремонту.
Продовжують також наносити дорожню розмітку на вулицях міста.
Капітальний ремонт покрівлі житлових будинків проводять за адресами: Оноківська, 10, пр.Свободи, 32.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради
До теми
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
До цієї новини немає коментарів