На Перечинщині почали відновлення дороги «Тур’ї Ремети – Лумшори», яку не ремонтували понад 30 років

– Дорожники прокладуть два шари асфальту – вирівнюючий товщиною 2 см і основний товщиною 4 см, – повідомляє Геннадій Москаль. – Всього буде використано 6 тисяч тонн асфальту, якщо погода сприятиме, роботи закінчать за два місяці.
Нова дорога із суцільним асфальтним покриттям набагато збільшить наплив туристів у Лумшори, саме так сталося минулого року після ремонту дороги до Синевирського озера на Міжгірщині. Левова частка фінансування робіт покривається за рахунок «дорожнього експерименту».
Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць (так званий «дорожній експеримент»). Ініціював зміни в у відповідний законопроект Геннадій Москаль. Із нардепів від Закарпаття «за» проголосували всі крім трьох братів Балог.
moskal.in.ua
До теми
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- За матеріалами поліції Тячівщини засуджено чоловіка, який убив свого брата з викраденої зброї
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП

До цієї новини немає коментарів