Закарпатські студенти-туризмознавці набувають професійних практичних навичок у Туреччині
Фахове стажування й практична підготовка студентів у сфері туризму та готельно-ресторанної справи надає можливість набути практичного досвіду роботи в закордонних організаціях та міжнародній команді, розвинути різноманітні персональні навички, удосконалити знання іноземних мов, що формує суттєві конкурентні переваги майбутніх випускників на ринку праці й дає можливість вдало працевлаштуватися за фахом після закінчення навчання.
«Приїхавши до Туреччини, ми всі були вражені: неймовірна природа, смачна їжа і, найголовніше, – дуже тепло, чого нам бракувало вдома. Нас дуже мило і привітно зустріли...
А тоді почалося навчання. Ми щодня старанно відвідували тренінги, семінари, а разом з тим і відпочивали. Керівництво дуже хороше: це люди, які ставляться до кожного з розумінням і турботою. Одне слово: нам пощастило, що маємо таку унікальну можливість набиратися досвіду своєї майбутньої професії за кордоном. Бажаю, щоб кожен спробував себе в цій сфері. Я щаслива, що обрала за професію туризм, бо саме тут здійснюються мрії», – ділиться враженнями студентка ІІ курсу факультету туризму та МК Рената Пічкар.
Лідія Горват, другокурсниця напряму підготовки «Туризм»: «Дуже задоволена, що мені випала нагода пройти практику в Туреччині. Я приїхала попрацювати на посаді трансфермена. Відразу почалися тренінги на базі п’ятизіркового готелю «Justiniano Club Park Conti». Я просто закохалася в цю країну і маю неабияке задоволення від роботи – саме про таку практику, думаю, мріють усі мої колеги-студенти».
Василь Сідун, другокурсник напряму підготовки «Туризм», ділиться своїми враженнями: «Нині я перебуваю в неймовірно мальовничій країні – Туреччині, а саме – в курортному регіоні Кемер. За мету маю краще вивчити функціонування системи сфери послуг. Ця країна вражає унікальністю – багатством культури і традицій. Хочу подякувати всім причетним до здійснення моєї мрії –можливість працювати в одній із найбільших туристичних компаній світу та за безцінні знання, які здобуваю під час практики».
Студенти задоволені умовами стажування, адже набувають не тільки професійного досвіду від практичної складової роботи, а й мають можливість насолоджуватися чудовими кліматичними умовами Анталійського узбережжя, східним колоритом, багатовіковою історичною й культурною спадщиною.
Сподіваємося, що стажування допоможе нашій молоді – майбутнім туризмознавцям – підвищити свій фаховий рівень і в майбутньому як найкраще працевлаштуватися.
За інформацією заступника декана з навчальної роботи
факультету туризму та МК Руслани Жовтані
Медіацентр УжНУ
До теми
- Від початку 2024 року в УжНУ припинили навчання 549 студентів-чоловіків віком понад 25 років
- УжНУ - у топ-20 вищих навчальних закладів країни
- Факультет суспільних наук УжНУ першим приєднався до проєкту «Народний дрон»
- Студенти УжНУ щодня після пар плетуть маскувальні сітки
- УжНУ та медичний факультет Університету Коменського із Братислави підписали меморандум
- Безпечний жіночий простір для діалогів заради миру з’явився на базі юридичного факультету УжНУ
- УжНУ вперше ввійшов до першої десятки рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200»
- Команда УжНУ вийшла до фіналу Європейської олімпіади з програмування
- В Ужгороді провели екологічний фестиваль
- Успішна співпраця біологічного факультету УжНУ та Кошицького університету - науковці завершили спільний проєкт
- А ви знали, що в УжНУ є власний виноградник, де виготовляють вино?
- Медіацентру УжНУ – 10 років! (відео)
- Викладачі біофаку УжНУ разом зі студентами науково працюють на винограднику (ВІДЕО)
- Школярі продовжують знайомство з УжНУ в Літньому університеті (ФОТО)
- Правильно сортувати відходи вчилися в УжНУ (ВІДЕО)
- Вступна кампанія в УжНУ-2023: що потрібно знати
- Волонтеріат УЖНУ допомагає дітям: триває збір на реабілітаційну доріжку (ВІДЕО)
- Клуб «Активної громади» діє в УжНУ (ВІДЕО)
- У гірському масиві Закарпаття фірма завдала шкоди навколишньому середовищу
- Кафедра угорської філології УжНУ відзначила 60-річчя (ВІДЕО)
То УжНУ готує кадри для Туреччини? А викладачі радіють "співпраці", яка дозволяє хоч трохи підзаробити небідним студентам з бідної й розграбованої України? Круто...
А в Закарпатті нема кому займатись навіть... знакуванням та маркуванням туристичних маршрутів. Кажуть - нема фахівців...