Більше 40 питань порядку денного розглянуть на сесії 27 липня депутати Закарпаття
Участь у заході також взяли перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник очільника облради Петро Грицик, керівники структурних підрозділів ОДА та виконавчого апарату облради.
Відтак члени президії ознайомились із доповненнями та пропозиціями, які вносились під час засідань постійних комісій. Загалом проект порядку денного складався із 64 актуальних для краю питань, серед яких і депутатські запити. Та за результатами опрацювань членами президії залишилося понад 40 питань.
Впродовж засідання президії обласної ради розглянуто проекти обласних програм, зокрема: «Про План заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року», «Про внесення змін Обласної програми забезпечення жителів області, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016 – 2020 роки» (зі змінами), «Про хід виконання Програми «Ромське населення Закарпаття на 2016 – 2020 роки», «Про результати виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року» та інші.
Також депутатський корпус облради заслухає інформацію «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 – 2018 роки», «Про результати виконання Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності області на 2011 – 2016 роки».
Окремо народні обранці прийматимуть звернення до центральних органів влади, серед яких: щодо необхідності вжиття дієвих заходів із вирішення проблемних питань діяльності ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород», з приводу розширення повноважень місцевих органів виконавчої влади щодо визнання вантажів гуманітарною допомогою, щодо організації залізничного сполучення смт Великий Березний та м. Перечин зі столицею України, стосовно внесення змін до законодавства у частині відміни погоджень центральними органами виконавчої влади Переліку доріг місцевого значення та комунальної власності, що будуть фінансуватися у наступних роках за рахунок коштів дорожнього фонду, та необхідності передачі цього погодження обласним радам та щодо негайного виконання вимог Указу Президента України «Про заходи, пов’язані із запровадженням Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України».
На четверговому пленарному засіданні депутати розглядатимуть також проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 «Про обласний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12.08.2011 № 264 «Про затвердження Порядку і нормативів відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями».
Насамкінець засідання президії депутати підняли болючі для краю питання, зокрема, спалах африканської чуми, розповсюдженої в різних районах Закарпаття. З цього приводу запропоновано заслухати інформацію головного ветеринара та головного лісівника краю, які заходи вживаються задля недопущення її розповсюдження по території краю, організацію профілактичних та ліквідаційних заходів.
Прес-служба Закарпатської облради









До теми
- Богдан Андріїв: «Немає родини, якої б не торкнувся біль цієї війни»
- Ужгород готується до нового навчального року: серед головних завдань – безпека дітей та якість освіти
- Ініціатива «Разом. Тут і зараз»: як в Ужгороді пройшов родинний захід для ветеранів та їхніх близьких
- Ужгород і Дебрецен готують нові спільні ініціативи, зокрема для дітей українських Захисників
- Сесія Ужгородської міської ради: додаткові кошти на оборону, соціальні програми та підтримку містян
- Після перерви сесія Ужгородської міської ради продовжила роботу
- В Ужгородській міській раді продовжила роботу чергова сесія
- Як дістатися на світанкову «Молитву за Україну»: в Ужгороді запустять додаткові автобуси
- Міжнародна підтримка для бізнесу: Ужгород визначає перспективні напрями співпраці з C4R Ukraine
- Сесія Ужгородської міської ради почалася
- Понад 60 питань, що стосуються життєдіяльності громади: в Ужгороді сьогодні важлива сесія
- Медики Ужгорода поділилися досвідом допомоги військовим та ВПО під час війни
- Ужгород посилює безпеку гуманітарного сектору: місто співпрацюватиме з INSO
- Для перших шкільних кроків: в Ужгороді 38 дітей захисників отримали наплічники
- Прогноз бюджету Ужгорода на 2027-2029 роки схвалили на черговому засіданні виконкому міськради
- В Ужгороді визначили порядок виявлення та переміщення занедбаних автомобілів
- В Ужгороді затвердили вартість навчання у комунальних мистецьких школах
- Межі виборчих дільниць Ужгорода актуалізують відповідно до нових адрес
- Транспорт, інфраструктура, освіта та медицина: в Ужгороді затвердили план інвестицій на 2027–2029 роки
- Військовозобов’язаним Ужгородської громади нагадують про оформлення відстрочки через ЦНАП
До цієї новини немає коментарів