На що скаржилися і про що просили городяни у заступника мера Ужгорода на виїзному прийомі у міськводоканалі
Чимало мешканців міста просили про грошову допомогу на лікування, а переважна більшість скаржилися на комунальні негаразди. Так, ужгородка поважного віку з вулиці Собранецької клопотала, щоб відновили пошкоджену на її будинку ринву для стікання води, інша нарікала, що проживає на другому поверсі багатоповерхівки, не хоче платити за ліфт і просила, аби його для цього поверху заблокували.
Чимало було і прохань про обрізку дерев, насамперед тополь, які у багатьох дворах багатоквартирних будинків Ужгорода вже мають по 35-50 років, повиростали вище покрівель, трухлявіють всередині і тому дуже небезпечні.
Одна жінка скаржилася, що над своєю квартирою зробила ремонт покрівлі і уклала угоду зі ЖРЕРом, що ця сума піде в рахунок квартплати, проте в будинку створили ОСББ і її «переплату» не хочуть враховувати. Інші розповіли, що днями негода зовсім пошкодила покриття даху на Гвардійській і вода затікає в помешкання. А представники від кількох будинків у мікрорайоні «Шахта» просили нанести розмітку пішохідного переходу і встановити дорожні знаки біля кафе неподалік перехрестя з вулицею Шахтарів; щоб автобуси зупинялися біля провулку Приютський, бо багато хто там звертає до ЗОШ №№2 та 20 і двох дитсадків. Ці ж ужгородці жалілися на сміття, яке звозять до контейнерного майданчика з інших мікрорайонів і навіть сіл району, на воду в підвалах кількох багатоповерхівок. Стосовно останнього дійшли згоди, що буде створена комісія, яка на місці проведе обстеження і вивчить причини підтоплень – це через зношені мережі, зведення будинків нижче рівня довколишньої території абощо. Схожа проблема і у мешканки вулиці І.Франка – розповіла, що у її приватний двір з дороги через бордюр під час злив тече вода.
Були і звернення з проханням про виготовлення технічної документації для електроопалення, встановленого для малозабезпечених одиноких ужгородців. Ще одна жінка просила змінити рух автобусів 7-го або 14-го маршрутів, щоб хоч один повертався в центр міста не через Довженка і Поштову, а через Митну і Собранецьку.
Чимало було і питань, які аж ніяк не в компетенції міської влади. Скажімо, жінка з’ясовувала, чи комунальні служби не могли б підстригати кущі біля її приватного будинку, бо їй уже важко, інша розповідала про давні конфлікти з сусідами, які вже розглядалися навіть у судах. Приходила й жінка, родина якої вже понад півтора десятиліття не сплачувала за послуги водопостачання і накопичила 49 тисяч гривень боргу. Загалом розглянуто 23 звернення, з якими прийшли 37 жителів міста.
Джерело: Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
До цієї новини немає коментарів