Це не дива, а життєві реалії, однак правосуддя на цьому не зупинилося

Звісно, таке явище, слід сподіватися, тимчасове. Однак треба зауважити, що Берегівська районна Феміда сьогодні – це усього-навсього чотири судді (до речі, усі вони із дипломами профільних факультетів різних вишів – Львівського, Харківського, Чернівецького та Ужгородського), у тому числі очільник цієї установи Іван Ільтьо. На керівну посаду його було обрано десять місяців тому – восени дві тисячі шістнадцятого.
Сталося це після того, як у відставку у зв‘язку з виходом на пенсію подав т. в. о. голови райсуду, тепер уже 65-річний Василь Драб. Наразі пан Ільтьо перебуває у відпустці. Як і колишній екс-голова цієї районної судової установи Лайош Гал – попередник Драба та Ільтя. А коли взяти до уваги, що Юрій Гецко очікує підписання Президентом внесеного Вищою радою правосуддя відповідного подання на призначення його суддею, тож ухвалювати рішення два роки поспіль не має права також і він.
"Однак ситуацію не варто драматизувати", – кажуть помічники суддів. Я ж від себе додам: як і не треба бути математиком, аби порахувати, що унаслідок ось такої ребусної комбінації з відпустками, відставкою та перепризначенням, справи розглядає, вироки, рішення виносить і зачитує тільки слідчий суддя Олександр Фейір. Клопотів – по горло! Але мине кілька тижнів, закінчаться суддівські "вакаціії", отримає в руки посвідчення пан Гецко, і Феміда, слід сподіватися, таки запрацює у повному складі та у звичному режимі. Суддівські мантії одягнуть чотири чи стоїть питання стосовно п‘ятого судді – з‘ясується згодом, коли на роботі з‘явиться уся фемідівська гвардія на чолі з Іваном Ільтьом.
Нагадаємо: були часи, коли тут працювало усього троє суддів. Але зараз навантаження на кожного зросло у кілька разів. Тож не погодитися з паном Фейіром про максимальну напругу – неможливо: сказано вірно та думкою "у яблучко".
Стас КОСТАС
До теми
- Кадровий дефіцит в Україні: які фахівці найбільш потрібні у регіонах?
- Серце та ритм життя: що важливо знати про здоров’я судин
- Щомісячне грошове утримання у розмірі понад 100 тис. грн отримують 34 закарпатські судді у відставці
- 23 листопада о 16:00 запаліть свічку пам’яті жертв Голодоморів
- «Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!»: сьогодні – 90 роковини пам’яті жертв Голодоморів
- Лікарі ОКЦНН в Ужгороді врятували чоловіка від ампутації ноги
- Рятують новонароджених: у Лікарні святого Мартина в Мукачеві проводять штучне охолодження немовлят
- Суд розгляне справу двох закарпатців, яких викрили на організації каналу переправлення потенційних призовників
- Закарпатку судитимуть за підозрою в організації незаконного переправлення чоловіків до Словаччини
- Мешканця Ужгорода за торгівлю метамфетаміном засудили до 9 років тюрми
- На Закарпатті фіксують близько 3 тисяч інсультів у рік: які його симптоми та в кого може бути таке порушення кровообігу
- Як на Закарпатті виявляють колабораціоністів (ВІДЕО)
- На Львівщині засудили закарпатця за поширення відео з технікою ЗСУ
- Зберігав більше 3 кг канабісу для подальшого збуту – на Мукачівщині судитимуть місцевого мешканця
- 25 травня у Закарпатському окружному адміністративному суді відбудеться судове засідання у справі Свидовця
- Суд розгляне обвинувальний акт щодо агента, який передавав у рф фото об’єктів критичної інфраструктури Закарпаття
- Суд розгляне справу щодо мешканця так званої «ДНР», якого затримали на Закарпатті
- На Закарпатті за створення незаконного полігону і забруднення земель судитимуть директора товариства
- На Закарпатті затримали 41-річного жителя Донецької області. Його підозрюють у державній зраді
- В Закарпатській обласній лікарні 16-річному хлопцю врятували відрізані пилою пальці руки (ФОТО 18+)
До цієї новини немає коментарів