Закарпатська поліція підтримує ініціативи, спрямовані на взаємодію та спілкування з населенням

Закарпатська поліція підтримує ініціативи, спрямовані на взаємодію та спілкування з населенням
Прес-конференція з нагоди запуску проекту "Народної платформи розвитку та допомоги" відбулася в Ужгороді. Розпочинає проект однойменна громадська організація у співпраці з патрульною поліцією Ужгорода та Мукачева.

 

Юрисконсульти та адвокати безкоштовно надаватимуть консультації та роз’яснення з правових питань населенню, допомагатимуть складати правові документи. Окремим блоком питань винесено консультації щодо правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та інших правовідносин, які належать до компетенції патрульної поліції.

Про це розповів Роланд Цебер, депутат Ужгородської районної ради, ініціатор проекту. «Мета новоствореної громадської організації --  здійснення захисту прав та свобод громадян, допомогу в цьому надаватимуть члени та партнери організації: кваліфіковані юристи, економісти, земельники, правоохоронці. Кожен, хто в рамках Народної платформи розвитку та допомоги, звернеться по безкоштовну допомогу, по роз’яснення тих чи інших питань, отримає їх. Фахівці допоможуть також скласти заяви скарг (всі види, крім процесуальних документів). – Розповів Роланд Цебер. – Партнером організації є Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, керівник Юрій Марценишин, який допомагав ідеями, інформаційно. З працівниками поліції можна буде поспілкуватися у прийомні дні та дізнатися про питання, які перебувають в їх компетенції. Українське законодавство регулює співпрацю поліції з населенням,  територіальними громадами на засадах партнерства».

Юрій Марценишин, начальник Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева додав, що активно підтримує такі ініціативи, де є можливість долучитися до взаємодії та спілкування з населенням.  «Основним результатом нашої діяльності є виключно довіра населення, яка народжується при спілкуванні, діалозі з громадськістю. Ми у щоденній роботі намагаємося наблизитися до пересічних громадян, вислухати їх, допомогти, провести роз’яснювальну роботу, яка відноситься до компетенції патрульної поліції. Для того, щоб утримати довіру населення, постійно вести діалог з громадою. Тому долучаємо до цього проекту»,- каже Юрій Марценишин.

До співпраці залучено також низку адвокатських компаній. Зокрема, Lex Legal, представник якої Іван Горват зауважив, що в суспільстві є великий запит на юридичні консультації, люди потребують правової допомоги.  Працюватимуть також правники юридичної компанії «Без права на помилку» та експерти ТОВ «Геоцентр-Захід», зокрема Василь Качур, який консультуватиме по земельних питаннях.

Офіс приймальні громадської організації вже запрацював цього тижня за адресою: м.Ужгород, вул. Капушанська, 21/1 (навпроти входу в обласну клінічну лікарню). Працює також гаряча лінія 0951890009. За словами Роланда Цебера, плануються виїзні консультації на запити тих, хто не має можливості прийти на прийом.  Громадська організація також допомагатиме дитбудинкам та опікуватиметься молоддю. Є попередні домовленості про співпрацю з організаціями Польщі, Німеччини та Угорщини.

Джерело: Ужгородський прес-клуб

 

27 липня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів