У лікарні Ужгорода від жінки намагалися вкрасти мобільний

Вчора, близько 11-ї ранку, ужгородські патрульні отримали виклик про крадіжку на вулиці Минайській, де в приміщенні лікарні у жінки викрали мобільний телефон.
Поліцейські відразу ж розпочали пошуки причетних осіб та опитування можливих свідків. При огляді прилеглої території патрульні знайшли мобільний телефон під вікнами будівлі. Як згодом виявилося, одна з опитуваних підтвердила, що викинула телефон у вікно після приїзду патрульних. На місце події викликали слідчих, оскільки у діях жінки вбачаються ознаки кримінального правопорушення.
Шановні громадяни, уважно слідкуйте за особистими речами, а у подібних випадках відразу телефонуйте «102».
Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
До цієї новини немає коментарів