Благодійно-мистецький проект на підтримку онкохворих дітей розпочався в Ужгороді
Сьогодні, аби підтримати ініціативу Марії та Михайла Іванчів, на вулиці Волошина біля костелу відбувся доброчинний виступ Закарпатського народного хору.
«Я побачила виставку й інформацію про збір коштів цими днями і одразу вирішила, що ми підтримаємо цей проект, адже його мета благородна, а задум від щирого серця. Рішення про участь ухвалила сама, але навіть не сумнівалася, що колектив мене підтримає. І дійсно, одноголосно Закарпатський народний хор погодився влаштувати імпровізований концерт, аби долучитися до реалізації задуму талановитих закарпатських митців родини Іванчів», – розповіла керівник Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук.
Саме пані Наталія розповіла про сьогоднішній захід на своїй сторінці у мережі Facebook. На виступ улюбленого колективу прийшли подивитися кілька десятків ужгородців, а перехожі спинялися, аби послухати народні співи у супроводі балету. Не залишили глядачі поза увагою і різьблену скриньку.
Ініціатори ж благодійного проекту – Марія та Михайло Іванчо – спостерігали за дійством, не приховуючи сліз. Кажуть, що не вірили у такий розвиток подій та увагу до своєї ідеї.
«Нам на двох вже 150 років. Ми разом з першого курсу навчання, тобто з 1 вересня 1956 року. Коли святкували наші 75-річні ювілеї, то у нас запитали, чи плануємо якусь виставку приурочити до цієї дати. Я проти цих шаблонних заходів… В них немає сенсу. Під впливом таких думок і виникла ідея влаштувати мистецький проект на підтримку онкохворих діток українських родин. Кохана дружина підтримала мою ініціативу, хоча, не приховую, що не одразу розповів їй про свій задум. Я упевнений, що нашу ініціативу підтримають наші колеги-митці, і ця справа буде продовжуватися. Свою ж експозицію будемо постійно оновлювати… А щодо виступу нашого хору, то я просто не маю слів. Дякую Богові, що є такі люди, що маємо підтримку, що земляки не проходять повз…», – розповів Михайло Іванчо.
Наталія Петій-Потапчук наголосила, що хор ще неодноразово братиме участь у цьому проекті, і закликала творчих закарпатців долучитися до благої справи.
Кожен охочий може стати частиною благодійного проекту. Скринька для пожертв постійно знаходитиметься біля костелу Святого Георгія на вулиці Волошина. Наша небайдужість – це чиєсь врятоване життя та шанс на порятунок онкохворої дитини. Долучайтеся!











До теми
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- Врятувати 7-річного Олежика Ригана: ужгородців запрошують на благодійний вечір джазу
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- У Закарпатській обласній лікарні впроваджують рекреаційну терапію для відновлення захисників (ФОТО)
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- В Ужгороді на одній із вулиць запроваджено карантинний режим через виявлення небезпечного шкідника ясенів
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Кібербезпека починається з кожного: в Ужгородській міській раді провели навчання з кібергігієни
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Ужгород попрощався із 31-річним солдатом Юрієм Легезою
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- Завтра, 6 липня, в Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою
- В Ужгороді відбулася зустріч із ветераном Збройних Сил України Андрієм Фроловим
- Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Іштваном Гуяном
- В Ужгороді представлять книжку ветерана ЗСУ «Позивний «Меджік»

До цієї новини немає коментарів