На прийом до міського голови Богдана Андріїва прийшло 82 ужгородців

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні, щоб швидше вирішувати питання, з якими до нього на особистий прийом прийшли ужгородці, проводив його спільно зі своїм заступником Олександром Білаком, керівниками департаменту міського господарства Володимиром Бабидоричем, начальниками управління правового забезпечення Віталієм Пекарем, відділу землекористування Олександром Чепким, головою постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та оподаткування Василем Гомонаєм та іншими фахівцями.
Найбільше звернень було про отримання матеріальної допомоги на лікування. Однак із початку цього року вже виділили різним категоріям мешканців міста майже 2 мільйони гривень і зараз на розгляд сесії готують питання про виділення додаткової суми, тому задоволення таких заяв можливе лише після прийняття депутатами відповідного рішення.
Традиційно багато ужгородців зверталися щодо отримання земельних ділянок, проте ще триває інвентаризація землі і тільки після її завершення можна буде вирішувати такі питання. Прийшли навіть майже два десятки членів одного з гаражних кооперативів міста – люди хочуть приватизувати клаптики землі під своїми гаражами, які використовують уже багато років.
Чимало ужгородців піднімали і питання ремонту дахів багатоповерхівок, у багатьох уже проведено комісійне обстеження, на інші – вийдуть спеціалісти, але з близько тисячі будинків загалом у місті ремонту покрівель потребують близько половини, зрозуміло, що коштів на все не вистачає і доводиться визначати пріоритети.
Зверталися і з проханнями зрізати аварійно-небезпечні дерева; щодо приватизації житла у колишньому гуртожитку; просили допомогти зі встановленням електричного опалення; дровами на зиму; скаржилися на безхатьків і каналізаційні мережі, які під час проливних злив не повною мірою справляються зі стоком води. Мешканці одного з будинків поруч із Минайською просили, щоб вхід у НВК «Престиж» відновили знову з вулиці Комендаря (Джамбула), а закрили з двору їхньої багатоповерхівки і щоб не забудовували їхню прибудинкову територію, яку виділили під житлову забудову багато років тому.
Загалом сьогодні на прийом до міського голови Богдана Андріїва прийшло 82 ужгородців, розглянуто 49 індивідуальних та колективних звернень.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка









До теми
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
До цієї новини немає коментарів