Словацьку фуру з тютюновою контрабандою "стопорнули" на кордоні Закарпаття

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС підрахували точну кількість тютюнових виробів (у пиломатеріалах знаходилось 95 тисяч пачок цигарок), яку незаконно переміщував через митний кордон громадянин Словаччини у вантажівці. Всі цигарки торгової марки «NZ», виробництва Республіки Білорусь з марками акцизного податку цієї країни.

Зазначені дії кваліфікуються за ознаками порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, а саме переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Ці дії тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Варто зазначити, що слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що незаконне переміщення тютюнових виробів на вантажному автомобілі іноземцем припинено 22 вересня в зоні митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС. Водій вантажівки переміщував, згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, із Росії в Словаччину пиломатеріали. Проте при зважуванні, дошки виявились легшими на 3,5 тонни ніж значилось в документах. Це і стало підставою для проведення повного митного огляду транспортного засобу та вантажу в результаті якого і були виявлені приховані тютюнові вироби.
Джерело: ДФС у Закарпатській області








До теми
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- Під виглядом особистих речей водій вантажівки незаконно переміщував 600 упаковок з рідинами для електронних сигарет
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- На Закарпатті прикордонники затримали дві групи порушників з «провідником»
- Поліцейські Ужгорода викрили групу наркодилерів, які збували метадон на території Закарпаття
- Подорожуючим через українсько-румунський кордон: обмеження руху в пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» продовжено
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Ексклюзивну колекцію платівок відомих світових виконавців вилучили на кордоні зі Словаччиною – через недекларування
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- 1120 пачок без акцизу: закарпатські прикордонники зупинили "сигаретний довантаж" у пасажирський потяг
- Закарпатець намагався втекти до Словаччини через вантажний напрям
- Прикордонники Чопського загону вшанували загиблих побратимів у спільній молитві
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дні блукали у горах
- На Закарпатті прикордонники затримали переправницю, яка продавала «шлях» за кордон
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників

До цієї новини немає коментарів