Для зручності відвідувачів 5 відділень зв’язку на Закарпатті подовжили свій графік роботи

У цих відділеннях з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 09:00 та після 18:00 до завершення робочого дня функціонуватимуть мінімум 2 операційних вікна, звернувшись у які, клієнт зможе скористатися всім спектром послуг.
«Укрпошта стає зручнішою! Саме для зручності Клієнтів у кожній дирекції подовжуються графіки роботи міських відділень поштового звязку. Такі зміни впроваджуються для того, щоб клієнти, графік зайнятості яких збігається з графіком роботи поштових відділень, більше не відчували незручностей. Відтепер відправити посилку, сплатити комунальні платежі чи отримати будь-яку іншу послугу у таких відділеннях можна і після 18-ї години, і під час обідньої перерви. Сподіваємось, цей крок зробить наші відділення більш доступними для Клієнтів», - зазначила директор з розвитку мережі Валентина Дудко.
«Зауважу, що перехід на подовжені часи роботи відділень в жодному разі не позбавить працівників обідньої перерви. Навпаки, завдяки впровадженню плинних графіків роботи, кожен працівник матиме повноцінну обідню перерву», - підкреслила вона.
Решта відділень Укрпошти працюють за стандартним графіком.
До речі, вже 31 відділення поштового зв’язку в регіоні працює без обідньої перерви.
88015 | Ужгород 15 | пн-пт 08:00-20:00, сб 08:00-15:00, нд-вихідний | Ужгород, вул. Грушевського, 35 |
88018 | Ужгород 18 | пн-пт 08:00-20:00, сб 08:00-15:00, нд-вихідний | Ужгород, просп. Свободи, 3 |
90100 | Іршава | пн-пт 08:00-20:00, сб 08:00-15:00, нд-вихідний | Іршава, вул. Шевченка, 32 |
90300 | Виноградів | пн-пт 08:00-20:00, сб 08:00-15:00, нд-вихідний | Виноградів, вул. Миру, 41 |
90400 | Хуст | пн-пт 08:00-20:00, сб 08:00-15:00, нд-вихідний | Хуст, вул. Корятовича, 10 |
Прес-служба ПАТ "Укрпошта"
До теми
- Уперше освітяни із Закарпаття можуть стати експертами із сертифікації вчителів англійської мови
- 6-те місце в Україні: на Закарпатті за пів року ввели в експлуатацію понад 215 тис. м? житла
- На Закарпатті найменше розлучень: статистика за перше півріччя 2025
- Мистецька резиденція неподалік Ужгорода має шанс стати центром культурного життя Закарпаття
- Тея, Муначімсо Айві, Раліна, Деян, Теодор, Іслам - серед імен, які закарпатці давали своїм дітям цьогоріч
- «Бограч-index» – липень 2025: за місяць продукти змінилися на +1,8 %
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- “Закарпаття: у кадрі та серці”: стартував фотоконкурс про красу й унікальність регіону
- «Традиції, що єднають» – унікальну рубрику започаткували дві громади - Закарпаття та Донеччини
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
До цієї новини немає коментарів