Викладачка Ужгородського університету виграла грант і тепер поїде в Австрію

Мар’яна Гартман працює викладачем кафедри теорії та історії держави і права УжНУ. У січні 2017 року викладчка успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: "Генезис єврейської правової системи".
На конкурс щодо австрійського гранту Мар’яна Гартман запропонувала дослідження за проектом "Ліквідація судової автономії єврейських громад у Європі як передумова створення держави Ізраїль".
- До смерті Т. Герцля, який відомий світовій історії як основоположник ідеології політичного сіонізму, Відень був світовим центром сіоністського руху. Такі історичні факти зумовлюють особливу цінність дослідження історико-правових джерел саме у наукових архівних фондах та бібліотеках Австрії, - аргументує свій вибір проекту Мар’яна Гартман.
Термін написання науково-дослідної роботи на території Австрії – 3 місяці, а місцем виконання навчального проекту буде юридичний факультет університету м. Грац.
До теми
- У парку біля УжНУ з’явилася гойдалка з краєвидом на місто
- Стоматологічний факультет УжНУ став співорганізатором міжнародної конференції з питань судово-медичної експертизи
- Студенти УжНУ завершили стажування в Ужгородській міській раді
- В УжНУ обговорюють актуальні проблеми світової економіки, міжнародних економічних відносин та міжнародних комунікацій
- Студенти-юристи УжНУ знайомилися із роботою Ужгородської міської ради
- Форум «Жінки – лідерки змін. Роль жінок у процесах відновлення та розвитку громад» триває в Ужгороді
- В УжНУ триває Українська школа з еволюційної біології – USEB 2025
- Працівник УжНУ, а зараз старший солдат ЗСУ Максим Шелепець нагороджений «Золотим хрестом»
- Відбулося підписання партнерської угоди щодо реалізації польсько-українського проєкту «Молодь Карпат за eco-smart освіту»
- Міжуніверситетська біологічна зимова школа – 2025
- УжНУ спільно з Харківським нацуніверситетом імені В.Н. Каразіна запрошують на Українську школу з еволюційної біології – USEB 2025
- «Незламні: досвід США для освітньої реінтеграції ветеранів»: дискусія в Ужгороді
- Викрито схему ухилення від мобілізації на Закарпатті: слідчі поліції повідомили про підозру доцентці університету, яка за хабарі влаштовувала чоловіків на навчання
- В УжНУ проректори закладів вищої освіти з усієї країни обговорювали проблеми та виклики євроінтеграції української науки
- УжНУ - у рейтингу найкращих університетів світу
- УжНУ відзначив 79-у річницю благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ
- Обласна дитяча лікарня у Мукачеві та польська клініка у Білостоку реалізують спільний грантовий проєкт
- Науковці біологічного факультету УжНУ представили свої напрацювання на з'їзді Українського ботанічного товариства
- Науковці УжНУ активно долучилися до воркшопу з біоінформатики та обчислювальної біології у Румунії
- Декану факультету одного з університетів Ужгорода повідомили про підозру в одержанні хабарів від студентів
До цієї новини немає коментарів