Двоє закарпатців виступатимуть на Зимовій Олімпіаді

Двоє закарпатців виступатимуть на Зимовій Олімпіаді
Приємна звістка – у складі зимової збірної олімпійської команди країни будуть двоє закарпатців.

 

Раніше ми повідомляли, що ліцензію на виступи на зимовій олімпіаді в південнокорейському Пженчонгу  виборов  гірськолижник Іван Ковбаснюк, разом з ним у Південну Корею поїде й сноубордистка Аннамарі Данча-Чундак.

Як зауважила Аннамарі Данча-Чундак: «Кваліфікація продовжується й триватиме до 21 січня, попереду ще шість етапів кубка світу. Пройшла вже три навчально-тренувальні збори – два в Швейцарії та один у Австрії. В той же час ліцензію на виступи вже виборола» .

Не збавляє обертів у підготовці й Іван Ковбаснюк. Нещодавно він взяв участь у міжнародних FIS змаганнях в Італії в двох дисциплінах – слаломі та слаломі-гіганті. Як розповіла тренер збірної Закарпаття з гірськолижного спорту Маріанна Фріндт: «Через складні погодні  умови – в італійських Альпах випав великий сніг високих результатів досягти не вдалося, але загалом Іван перебуває в хороших кондиціях, і вже повернувся знову в Австрію на тренувальні збори, а невдовзі знову візьме участь в змаганнях в Італії саме в цих дисциплінах».

У планах тренерського штабу гірськолижної збірної участь у змаганнях зі швидкісних дисциплін, які пройдуть у Канаді. Тут наш земляк планує виступити в гірськолижному спуску та супер-гіганті.

Михайло АРДАНИК

 

23 листопада 2017р.
Çàãðóçêà...

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів