Юний крадій підняв на ноги всіх правоохоронців невеликого містечка на Закарпатті!

...Вчора, близько 14:40, на лінію «102» надійшло повідомлення від адміністратора магазину побутової хімії про крадіжку іграшкових машинок у місті Виноградів. На місце події виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи, які з`ясували, що невідомий хлопець зі стійки з товарами для дітей викрав машинки, на суму 700 грн. Крадіжку, вчинену дитиною, зафіксували камери відеоспостереження.
За кілька годин виноградівські правоохоронці встановили особу юного крадія. Ним виявився 11-річний мешканець районного центру. Хлопець вже потрапляв у поле зору полісменів за вчинення крадіжок.

За фактом правопорушення поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України – Крадіжка. Речові докази – крадені іграшки – частково вилучені. У справі триває розслідування.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Закарпатці долучилися до вшанування роковин авіаудару РФ по драмтеатру в Маріуполі
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Завдяки камерам відеоспостереження: у Мукачеві розкрили нічну крадіжку
- На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
- Від шкільних виборів — до міської ради: ужгородські учні на зустрічі з міським головою
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- Перші в області: в Ужгороді народилися двійнята після повного циклу екстракорпорального запліднення за програмою НСЗУ
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах

До цієї новини немає коментарів