Через погіршення погодних умов в Ужгородській міськраді провели засідання оперативного штабу

Йшлося про забезпечення життєдіяльності Ужгорода в ускладнених погодних умовах, стан готовності всіх відповідних служб до реагування на можливі надзвичайні ситуації та події.
Наголошувалося, що наразі забезпечено посилений режим чергування відповідальних працівників усіх служб.

Міськрайонний відділ ДСНС України у Закарпатській області у разі необхідності залучає спеціалізовану техніку для ліквідації наслідків випадання дощу та визначення найбільш небезпечних зон. Департамент міського господарства має організувати роботу товариств, приватних підприємств, ОСББ з відведення води на підпорядкованих територіях; провести розчистку водостічних труб та жолобів на дахах будинків та зливоприймачів на дорогах, задіяно і працівників КП КШЕП, ТОВ «Закарпателектробуд» тощо.
За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, 9-11 грудня на всій території області очікуються складні погодні умови: сильний, місцями дуже сильний дощ з переходом в мокрий сніг та сніг.
Прохання до власників автомобілів прибрати свої транспортні засоби подалі від дерев, оскільки перезволоженість ґрунту та посилення вітру може призвести до їх падіння, не залишати автівки на проїжджій частині, на підйомах доріг – для забезпечення роботи спецтехніки у разі снігопадів. Працівники комунальних служб міста розчищатимуть від снігу вулиці, транспортні кола, мости тощо, ужгородців, керівників ОСББ просять забезпечити прибирання прибудинковіих територій, територій біля власних будинків, підприємств, організацій, установ, об’єктів торгівлі.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міської ради
До теми
- 36-річного захисника України Миколу Філюка провели в останню земну дорогу в Ужгороді
- В Ужгороді завтра, 29 липня, прощатимуться із полеглим захисником Володимиром Рогачем
- Під час Ужгородської регати зібрали 94,8 тис. грн для ЗСУ
- Ужгород попрощався із 36-річним захисником Олександром Карбованцем
- В Ужгороді проведуть благодійний велозаїзд Big City Ride на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді завтра, 28 липня, прощатимуться із полеглим захисником Миколою Філюком
- Ужгород завтра, 27 липня, прощатиметься із захисником Олександром Карбованцем
- В Ужгороді сьогодні віддали останню шану 49-річному захиснику України, старшому солдату Івану Ігнацевичу
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- В Ужгороді завтра, 24 липня, попрощаються із захисником Іваном Ігнацевичем
- В Ужгороді попрощалися із полеглим 34-річним захисником – солдатом Артемом Ромчаком
- Рятувальники Закарпаття долучилися до всеукраїнського вишколу «Карпатський щит-2026»
- В Ужгороді завтра, 20 липня, попрощаються із захисником Артемом Ромчаком
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- В Ужгороді попрощалися із 43-річним Захисником Олегом Матвієнком
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української державності
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана

До цієї новини немає коментарів