В УжНУ презентували програму студентського обміну «GoXChange»
Програму здійснює громадська ініціатива GoEast разом з Маріупольським державним університетом та Ужгородським національним університетом за підтримки European Endowment for Democracy та Міністерства молоді та спорту України. Протягом десяти днів 30 учасників навчаються, зустрічаються з видатними культурними та громадськими діячами міста, досліджують приймаюче місто та створюють власні фото-, відео- та текстові медійні проекти про нього.
Відкриваючи зустріч проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король зазначив: «Це один з небагатьох проектів, які допомагають нам краще зрозуміти людей з інших міст, регіонів країни. Наша держава є дуже різноманітною, має багато відмінностей, але це не погано, навпаки, вони створюють той єдиний, неповторний характер нашої країни».
Зустріч була логічно розбита на три блоки: знайомство з проектом, об’єднання в команди та обговорення програми перебування в Маріуполі. Координатор проекту “Go east” Світлана Колодій зазначила: «В лютому 2018 року ми плануємо поїздку студентів УжНУ до Маріуполя. В свою чергу, студенти Маріупольського державного університету 10 днів перебуватимуть в Ужгороді. За ці дні ви будете знайомитися з містом, його жителями, студентами. Також в рамках команд ви займатиметесь підготовкою проекту, на тематику, яка вам буде близькою. Це може бути фото-, відео-репортаж, блог, instagram story – все на ваш розсуд. Також до проекту можуть бути залучені викладачі університету, які є активними і дана тематика є для них близькою та цікавою».
На завершення 10 – денного перебування студенти презентуватимуть свої проекти у Маріупольському державному університеті, а потім, вже по приїзді – в УжНУ.
Інформаційно-видавничий центр УжНУ
До теми
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- У Шахтинському лісі в Ужгороді вперше проведуть благодійний забіг «UZHTRAIL 2025»
- Ще 6 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України виділили із бюджету Ужгорода
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді збільшать кількість автобусів до кладовища "Барвінок"
- Рідним ужгородських Героїв вручили державні нагороди, якими воїнів відзначено посмертно
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- УжНУ - 80 років! Міський голова Богдан Андріїв привітав колектив вишу із ювілеєм

До цієї новини немає коментарів