Начальник поліції Рахівщини відзвітував про криміногенну ситуацію у районі

Начальник поліції Рахівщини відзвітував про криміногенну ситуацію у районі
Рахівські правоохоронці підбили підсумки проробленої за 11 місяців роботи.

 

Сьогодні, 21 грудня, у Рахівській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання депутатів. Під час сесії, звіт щодо криміногенної ситуації у районі озвучив начальник поліції Рахівщини Михайло Палкуш.

Протягом року на території Рахівщини поліція розкрила 398 злочинів, з них 97 – тяжкі та особливо тяжкі. 261 особі повідомлено про підозру, з яких 6-ом особам застосовано міру запобіжного заходу тримання під вартою.

Що стосується наркозлочинів, то на звітній період на території Рахівськогорайону поліція зареєструвала 31 кримінальне провадження в сфері незаконного обігу наркотиків, з яких по 22 кримінальним провадженням особам повідомлено про підозру, 7 кримінальних проваджень закрито (матеріали скеровані для притягнення осіб до адміністративної відповідальності). З незаконного обігу вилучено 1710 грам наркотичних засобів різного походження та 14 грам – психотропних речовин.

Також правоохоронці задокументовано 6 кримінальних правопорушень за ознаками ст. 307 КК України. (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовина бо їх аналогів).

«Завдяки злагодженій роботі особового складу у районі, протягом звітного періоду громадяни помічають зменшення кількості злочинів, – підсумовує Михайло Палкуш. – У тому числі, суттєво знизився і показник правопорушень, скоєних у громадських місцях, що напряму пов‘язано з посиленим патрулюванням вулиць міста та району».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

21 грудня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів