Ужгородців і гостей обласного центру запрошують поколядувати до "Старого села"

Участь у колоритному дійстві візьмуть більше десяти народних фольклорних колективів із різних куточків краю. "Коляди в старому селі" розпочнуться близько 11.00 – до музейної локації (вул.Капітульна, 33а) артисти прибуватимуть одразу після виступу на площі Театральній (10.00), дорогою закликаючи перехожих долучатися до святкування.
У "Старому селі" колективи даруватимуть настрій як на імпровізованій сцені, так і біля окремих музейних хат. До слова, п’ять із них принагідно буде вперше після завершення реконструкційних робіт презентовано для широкого загалу – це хати з с.Довге Іршавського району, с.Рекіти Міжгірського району, с.Вишково Хустського району, смт.Ясіня (присілок Кевелів) Рахівського району та Гуцульська гражда з с.Стебний Рахівського району.
Впродовж дня на території скансену працюватиме тематична фотозона, а також розгорнеться ярмарок-продаж виробів народних умільців.
Крім того, як повідомлялося раніше, з нагоди закриття виставки робіт Оксани Лібак "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії", що протягом двох тижнів була представлена увазі відвідувачів музею, відбудеться майстер-клас із оригамі. Азам цього мистецтва всіх зацікавлених, незалежно від віку, навчатиме сама Оксана Лібак – член Спілки дизайнерів України, керівник гуртка оригамі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, методист Малої академії наук. Початок майстер-класу о 13.00. Участь безкоштовна.
Департамент культури Закарпатської ОДА
До теми
- Новий арт-простір в Ужгороді: на Собранецькій відкрилася нова художня галерея
- Чотири прем'єри за тиждень: Закарпатський муздрамтеатр готується до закриття ювілейного сезону
- «Барви та краса Карпатських вершин» – виставку художніх робіт відкрили в атріумі облдержадміністрації
- «Crossover Muzic» – в Ужгороді відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Садварія
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Перший фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» став визначною культурно-мистецькою подією краю
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- В Ужгороді відбувся великий гала-концерт та нагородження переможців фестивалю "Шовкова косиця"
- В Ужгороді відбулася святкова хода та гала-концерт учасників фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- В Ужгороді виступить унікальний театр українського фольклору «Берегиня» з програмою «ЖИВОТОКИ»
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- В Ужгороді сьогодні стартують триденні «Ерделівські читання 2026»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»

До цієї новини немає коментарів