Литвин негативно відноситься до адміністративно-територіальної реформи у тому вигляді, у якому її запропоновано

Перебуваючи з робочим візитом у Сумській області, голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив про те, що негативно відноситься до адміністративно-територіальної реформи у тому вигляді, у якому вона запропонована.

 

"Поки я Голова Верховної Ради, у такому вигляді адміністративно-територіальна реформа не пройде ", - заявив він.

Литвин вважа?, що для того, щоб провести реформу, необхідно усе розрахувати, виробити чітку програму, виділити на це кошти, якщо потрібно, провести експеримент.

Окрім того, Литвин вважа?, що в органах влади на всіх рівнях мають працювати виключно професіонали. За його словами, для мітингів і маніфестацій потрібні одні люди, а для роботи - професіонали. "Неважливо, якого кольору кішка, головне, щоб вона ловила мишей", - додав при цьому Литвин.

[b]Реформи рай- і обладміністрацій[/b]

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступа? за реформування районних і обласних адміністрацій в Україні.

Литвин висловив думку, що сьогодні районні й обласні адміністрації фактично перетворилися в обкоми деяких партій. "Потрібно, щоб люди самі вибирали районну раду, щоб було, з кого запитати", - сказав він.

Литвин дума?, що держадміністраціям необхідно залишити функції з нагляду за дотриманням законності і координаційної діяльності правоохоронних органів.

Литвин вважа? , що необхідно реформувати також правоохоронні органи. За його словами, ма? бути місцева міліція і кримінальна міліція.

[b]Бюджет-2006[/b]

Голова ВР дума?, що Верховній Раді необхідно доробити проект бюджету на 2006 рік, виходячи з інтересів країни і людей.

Якщо проект бюджету-2006 при його доробці не буде приведений у відповідність з бюджетною резолюці?ю, зокрема , у частині, яка стосу?ться виділення на фінансування села не менш 10% видаткової частини бюджету, то такий бюджет парламент не підтрима?.

У такому випадку, на думку Литвина, парламент ма? розробити свій варіант бюджету, що реально б відповідав запитам українського суспільства . "Нам не потрібний бюджет проїдання, нам не потрібно намагатися сподобатися людям на короткий момент для того, щоб в?їхати в парламент у черговий раз ", - сказав Литвин.

Він вважа? , що бюджет ма? бути спрямований на приріст української економіки. Литвин повідомив, що в цей час проект бюджету допрацьову?ться і буде внесений на розгляд у першому читанні 21 жовтня.

Литвин визнав, що у варіанті проекту бюджету, який існу? нині дуже багато проблем, зокрема , щодо введення в дію деяких його статей.

[b]Призначення віце-спікера[/b]

Володимир Литвин зазнача?, що дата розгляду парламентом питання про призначення віце-спікера і глав парламентських комітетів буде залежати від настрою депутатського корпуса.

Спікер нагадав, що сьогодні у Верховні Раді дуже багато вакантних посад у комітетах, і на кожне місце претенду? 5-7 кандидатів.

За словами Литвина, оскільки усі кандидати "люди достойні", він запропону? парламенту по кожній кандидатурі провести рейтингове голосування, а потім включити в один проект постанови тих же кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів.

Обговорюючи можливість обрання віце-спікера, Литвин зазначив, що необхідно проголосувати по кандидатурах, які запропонують парламентські фракції.

При цьому Литвин вважа?, що якщо з першої спроби парламенту не вдасться вибрати віце-спікера, то на повторне голосування необхідно буде винести ту кандидатуру, яка отрима? найбільшу кількість голосів.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

 

03 жовтня 2005р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів