Берегівські копи вилучили в жителів Івано-Франківської області зброю та боєприпаси

Вчора, 22 лютого, о 15:20 правоохоронці отримали повідомлення про те, що неподалік села Дийда проводиться незаконне полювання.
На місце події виїхали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. За вказаною адресою на грунтовій дорозі поліцейські виявили автомобіль «Renault Duster». Поряд із автомобілем знаходилися двоє чоловіків: 29-річний житель міста Долина та 39-річний мешканець міста Болехів Івано-Франківської області.

Під час огляду автомобіля правоохоронці виявили зброю та боєприпаси, серед яких пневматична гвинтівка, два карабіни, глушник та понад 400 набоїв та порох.
Крім того, із власної згоди чоловіків, поліцейські оглянули місце їх тимчасового проживання. У будинку, який винаймали чоловіки в селі Велика Бийгань, правоохоронці виявили та вилучили предмет, схожий на револьвер.

За поясненнями чоловіків, виявлені в них предмети вони знайшли в лісовій смузі між Закарпатською та Івано-Франківською областями. Вилучену зброю та боєприпаси відправили на експертизу. Слідчі Берегівського відділу поліції отримують доказові свідчення та відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Читайте також: Браконьєри з Івано-Франківщини полювали на диких звірів поблизу держкордону на Берегівщині


Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- Контроль стану доріг: закарпатські патрульні виявили порушення та склали низку адмінматеріалів
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників

До цієї новини немає коментарів