Поліцейські встановлюють причину займання автомобіля мукачівця

Працівники Мукачівського відділу поліції розпочали досудове розслідування за фактом загорання автомобіля марки «Skoda Octavia Tour». Призначено ряд експертиз.
Сьогодні, 23 лютого, близько 03.40 год на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця Мукачева про те, що на вулиці Берегівській горить автомобіль.

На місце події разом з пожежниками виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що зайнявся легковик «Skoda Octavia Tour» 2005 року випуску, який належить 38-річному жителю Мукачева. Вогнем автомобіль знищено майже повністю.
За даним фактом поліція розпочала розслідування за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України, тобто умисне пошкодження майна шляхом підпалу. Обставини займання авто встановлює слідство
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Криваве застілля на Тячівщині: господар ледь не забив гостя до смерті, збрехавши медикам про падіння
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка

До цієї новини немає коментарів