Французький "кілер" на Міжгірщині, або як знімають кінострічку з Жаном Рено у головній ролі

Французький "кілер" на Міжгірщині, або як знімають кінострічку з Жаном Рено у головній ролі
Все своє життя він вбивав, та цього разу - рятує. Жана Рено в кінострічці «Останній крок» глядачі побачать у звичному амплуа - кілера. Сюжет фільму розгортається на березі маленького віддаленого озера. Саме тут, найманий вбивця у відставці рятує дівчину, яка потрапила у аварію

 

Український актор Григорій Сирота каже, ця роль непроста. Тому, навіть дублюючи головного героя, максимально входив в образ. Так само нелегко доводилось і Ользі Лагус. Українська акторка дублювала головну героїню. Зйомки відбувались на кількох локаціях, це і озеро Синевир, саме тут побудували хатину для головного героя, і Чорна Ріка і село Пилипець.

Погода не завжди сприяла, хоч зйомки нерідко розпочиналися о 4 -тій ранку, і тривали аж до вечора, усі учасники процесу отримали максимум задоволення. Територія національного природного парку «Синевир» за сценарієм ідеально підійшла для зйомок головних сцен фільму. Продюсери кажуть, незаймана природа створила потрібну для стрічки атмосферу. Два знімальні тижні на Міжгірщині конвертують в півгодини готового кіно продукту. Ще кілька тижнів зйомки будуть проходити у Києві. Згодом монтаж і вже прем’єру слід чекати у 2019 -му.

М-студіо

 

10 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів