Мама Андрійка Широкана вірить, що добрі люди допоможуть врятувати її синочка

Мама Андрійка Широкана вірить, що добрі люди допоможуть врятувати її синочка
Олеся Широкан із села Тур’я-Пасіка, що на Перечинщині, згадує все, через що довелося вже пройти, з болем. Її синочок Андрійко приходив у цей світ важко: пологи були складними, дитя отримало черепно-мозкову травму і ускладнення у новонародженого проявилися одразу. Два тижні реанімації, на апараті штучної вентиляції легень. Потім місяць лікування в обласній дитячій лікарні в Мукачеві. Мама Леся тішилася: її синочок йде на поправку. Невдовзі вони виписались додому в задовільному стані.

 

Андрійко добре розвивався, у 10 місяців почав ходити. Грім грянув у рік і 8 місяців – у дитини стався перший епілептичний напад. Відтоді минуло 11 років і сьогодні Андрійкові 13-ть. Вони з чоловіком робили все можливе, аби врятувати синочка. Чоловік Михайло практично весь час працював по заробітках, адже лікування потребувало значних коштів. Леся працює педагогом у Тур’я-Пасіцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня. Андрійко теж ходить в школу, діти до нього гарно ставляться, хоч відчувається, що хлопчині важко дається навчання. Але він дуже старається. Його улюблене заняття – з дідусем щось майструвати, ремонтувати. А ще із задоволенням грається з молодшим 10-річним братиком Васильком. Важливо, що мама ніколи не відгороджувала сина від інших діток, і це дає позитивні результати. Це відзначають і медики. В Андрійка складний діагноз: «симптоматична епілепсія, мікроцефалія, ураження центральної нервової системи».

Усі ці роки сім’я бореться за свого синочка. Київ, Москва, Будапешт, Німеччина… П’ять операцій, постійний прийом дорожезних ліків. Мама Леся каже, що досі вони якось давали собі раду – кошти знаходили. Лікарі заспокоювали: дитина переросте хворобу, має бути краще. Але краще не ставало. Минулого року вони через Інтернет вийшли на ізраїльську клініку «ASSUTA». Поїхали в Тель-Авів, їх прийняли, обстежили і дали дуже позитивні висновки щодо одужання дитини. Для цього потрібно зробити додаткове обстеження, а потім провести оперативне втручання (краніотомію) – видалити епілептичне вогнище, що спричиняє напади.

І ще одна важлива умова видужання Андрійка: клініка виставила рахунок в 61 тисячу 610 доларів США! Для сім’ї Широкан це фантастична сума! Тому вони звертаються за допомогою до людей зі щирим серцем і доброю душею – тільки з їхньою допомогою Андрійко зможе жити повноцінним життям. Мама Леся Широкан вірить, що з допомогою людей вона врятує свого синочка!

Рахунок для добровільних пожертв у «Приватбанку»:

Отримувач платежу: МФО ОКПО 14360570

Рахунок отримувача: 29244825509100

Для поповнення картки: 5168757354244024

Широкан Олеся Михайлівна

2978600562.

 

04 квітня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів