Відбувся другий етап конкурсу інноваційних ідей “Стартап – УжНУ 2018”
Мета конкурсу – популяризація інноваційної та підприємницької діяльності молоді, розвиток творчого потенціалу студентів, підвищення рівня наукових розробок молодих учених, створення умов реалізації інноваційних ідей.
У ІІ етапі конкурсу свої інноваційні ідеї представили 23 учасники з різних факультетів: фізичного, математичного, хімічного, медичного, географічного, стоматологічного, біологічного, інженерно-технічного, інформаційних технологій, факультету туризму та міжнародних комунікацій та студенти Українсько-угорського навчально-наукового інституту.
Кожен учасник представляв свою стартап-ідею та доводив її конкурентоспроможність не тільки перед складом журі, але й перед іншими учасниками конкурсу, які активно долучались до обговорення. Всі виступи конкурсантів були цікавими і кожен учасник гідно представив свій факультет. Слід відмітити, що деякі проекти носили науковий характер і тому авторам було запропоновано взяти участь у конкурсі наукових проектів для молодих учених, який щороку проводить МОН України.
До ІІІ етапу конкурсу пройшли учасники, які представили готові проекти до реалізації: Бан Генріетта “Система моніторингу з елементами доповненої реальності”, Білак Ольга “Композиції ефірних олій із широким спектром антимікробних властивостей”, Біланич Богдан “Розробка елементів захисту інформації на халькогенідних плівках”, Драганчук Володимир “АІМП (Автономний ін`єкційний модульний пристрій)”, Заболотна Марія “Двоколісне Закарпаття”, Кастровська Надія “AR-ГІД”, Пирогов Олексій “Безпілотні пошукові системи для застосуванння в агресивних середовищах з використанням технології радіочастотної ідентифікації (RFID)”.
Всім учасникам, які до ІІI етапу не потрапили, бажаємо не втрачати надію та оптимізм на реалізацію свого інноваційного проекту, пропонуємо вдосконалити свої ідеї та взяти участь у наступному році.
Переможці ІІ етапу приймуть участь у фіналі конкурсу, який відбудеться 30 травня 2018 року о 13.00 в залі засідань Вченої Ради.
Бажаємо успіху! Дайте своїм ідеям шанс стати реальністю!
Науково-дослідна частина УжНУ
До теми
- На юридичному факультеті УжНУ відбувся ювілейний — тридцятий — випуск магістрів
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- Вчена рада УжНУ розглянула питання можливого об'єднання з Мукачівським державним університетом
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- В УжНУ урочисто вручили дипломи магістрам біологічного факультету
- В Ужгороді поліцейські прилаштували до притулку двох собак бійцівської породи, господарка яких померла
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 107-ої річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
- В Ужгороді встановлюють обставини смерті 12-річної дівчинки після лікування у приватній стоматологічній клініці
- В Ужгороді судитимуть учасників злочинного наркоугрупування, які збували марихуану та метамфетамін в регіоні
- Студентки УжНУ – переможниці Національного дебатного турніру з політичних реформ
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція

До цієї новини немає коментарів