П’яне тріо керманичів затримала поліція Закарпаття

Вчора, 29 червня, чергові групи реагування патрульної поліції Хустщини зупинили нетверезого водія «Skoda Octavia» в селі Горінчево. Місцевий мешканець їхав з непристебнутим паском безпеки. Під час перевірки полісмени виявили, що чоловік не має водійського посвідчення та перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Медосвідчення в лікарні показало результат 1,4 проміле алкоголю в крові порушника.
Того ж дня нетверезого водія «ВАЗ 2109» зупинили поліцейські Ужгородщини. Рухаючись по вулиці Закарпатській в смт.Середнє, мешканець обласного центру незрозуміло маневрував та різко змінював напрямок руху. Працівники поліції зупинили авто для перевірки і з’ясували, що водій нетверезий. Медична експертиза , яку провели в наркодиспансері, показала результат 1,68 проміле. На водія склали відповідні адмінпротоколи.
Нетверезого водія, який скоїв ДТП, зупинили поліцейські Іршавщини. Водій автомобіля «Volkswagen Golf» не впорався з керуванням і в’їхав в електроопору. Поліцейські склали адмінматеріали за статтями 124, 126 та 130 КУпАП за кермування без водійського посвідчення, у стані алкогольного сп’яніння та порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Два століття історії в одному залі: в Ужгородському замку відкрили виставку рідкісних годинників
- Поліція Рахівщини затримала торговця метамфетаміном – йому повідомлено про підозру
- В Ужгороді стартував масштабний наметовий табір для молоді з усієї України
- На Закарпатті через алкогольне отруєння госпіталізували двох підлітків
- Ужгород попрощався сьогодні зі ще одним захисником – 46-річним солдатом Олексієм Журавльовим
- На Закарпатті за місяць спіймали 424 водіїв, які порушили швидкісний режим
- Завтра, 19 червня, Ужгород прощатиметься із захисником Олегом Наконечним
- Попередні затримання не зупинили: мешканку Великої Паладі впіймали на торгівлі метамфетаміном та канабісом
- Тисою до Румунії за 4000$: поліцейські Рахова заблокували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- У четвер, 18 червня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Олексієм Журавльовим
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну ухилянтську схему
- Історія ратуш та бургомістрів: в Ужгороді відбулася безкоштовна тематична екскурсія
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП

До цієї новини немає коментарів