37 карпатських ватагів-гуцулів поповнили Національний реєстр рекордів України новим досягненням

"У Микуличині під час свята "Полонинський клич" на полонині Ґорґан було встановлено рекорд України "Найбільша кількість чабанів на полонині". Представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський повідомив, що 37 ватагів провели майстер-класи з виготовлення сирів та дегустації продуктів вівчарства. Це вже четвертий рекорд, встановлений під час XXV Міжнародного гуцульського фестивалю", - йдеться в дописі.
Нагадаємо, в Яремче 21 липня відкрився міжнародний Гуцульський фестиваль. У селі Татарів гуцули встановили рекорд України з найбільш тривалого виконання танцю аркан, який чоловіки витанцьовували понад годину просто неба. А у Ворохті найбільша кількість осіб одночасно вправлялася бартками.
Нині організатори фестивалю запевняють, що дощі у Карпатах для них не створюють жодних проблем. А тому 28 липня в Яремче запланована фестивальна хода-єднання та різноманітні конкурси, 29 липня фестиваль урочисто закриють на великій сцені у середмісті Яремче. Святкові заходи завершить молодіжна дискотека.
Карпатські гуцули не проти знову "прогриміти" на всю Україну
До теми
- Понад 30 цимбалістів зіграли на Говерлі Гімн України та встановили національний рекорд
- Ужгород пережив найспекотніше 6 серпня за всю історію спостережень
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- В Ужгороді зафіксували новий температурний рекорд
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- Ветеранський туризм на Закарпатті: між гостинністю та системними бар'єрами
- «Український балкон» у Стару Європу: яким побачив Закарпаття німецький репортер у 1930-х
- Амброзія: непомітний ворог, який щороку краде здоров’я мільйонів
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Музикант Шандор Шрайнер запрошує сьогодні на ювілейний концерт-бенефіс «Музика мого життя»
- У рамках урочистого відкриття п’ятизіркового готелю Apartel Kosyno Family Resort було встановлено Рекорд України — «Найвищий в Україні крокембуш»
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі

До цієї новини немає коментарів