35-річну українку за нелегальне перевезення хлопчика затримали на кордоні в Закарпатті

"Наша 35-річна співвітчизниця прямувала з хлопчиком 2007 року народження в сусідню країну через пункт пропуску "Тиса" на українсько-угорському кордоні", - йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби.
Як наголошується, під час перевірки документів з'ясувалося, що дозвіл батька на вивезення дитини за кордон, виданий Генеральним консульством України в Барселоні підроблений.
"На момент видачі згоди батько перебував на території України і за її межі ніколи не виїжджав", - відзначили в прес-службі.
У відомстві рекомендують мати відповідний нотаріально завірений дозвіл батьків для перетину кордону дітьми без батьків або у супроводі тільки одного з них (другого з батьків, який не виїжджає з дитиною).
До теми
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- Прикордонники Чопського загону вшанували загиблих побратимів у спільній молитві
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- Сила єдності: військові 128-ї бригади допомагають своїм пораненим товаришам відновлюватися
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»

До цієї новини немає коментарів