Доброчинний пожежний автомобіль приїхав з Німеччини до міста над Тисою

Доброчинний пожежний автомобіль приїхав з Німеччини до міста над Тисою
Як подарунок від громади німецького міста Гросайбштадт.

 

Відсьогодні вогнеборці смт Вишково Хустського району мають на озброєнні пожежний автомобіль DAF. Він приїхав до закарпатських вогнеборців з громади Гросайбштадт (Німеччина) за сприяння Благодійної організації «Карітас».

На урочисту зустріч прибули: народний депутат України Валерій Лунченко та депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, без сприяння та допомоги яких отримання цього транспортного засобу було б неможливим.

«Фахівці пожежно-рятувальних підрозділів краю готові щоденно й щомиті захищати громаду Закарпаття від пожеж та надзвичайних ситуацій, а технічне оснащення наших підрозділів є важливим чинником для успішного виконання поставлених завдань, особливо в умовах сьогодення. Тож кожна одиниця спеціальної техніки, яка з'являється в підрозділах Управління, - це вагомий крок на шляху істотного покращення ефективності реагування рятувальників на надзвичайні ситуації», - зазначив керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак.

До відома: автомобіль марки  DAF може перевозити понад 1500 літрів води та має двоступеневий насос та два стволи першої допомоги з довжиною рукава по 60 метрів кожний. За рахунок цього час роботи одного ствола складає 12-15 хвилин. У порівнянні із автомобілем ЗІЛ-130, який хоч і має за ємністю більшу цистерну (2500 літрів) однак є менш продуктивним, адже при роботі одного ствола вода витрачається за 5-7 хвилин. Автомобіль укомплектовано гідравлічним інструментом, генератором, освітлювальною щоглою, рукавами різного діаметру. Серед переваг й те, що він характеризується високою прохідністю, що дозволить рятувальникам діставатися найвіддаленіших населених пунктів в умовах бездоріжжя.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

24 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів