Вірте – не вірте, але так є! Не вітайтеся з сусідом через поріг

У давні часи люди з обережністю ставилися до порогів, вважаючи, що через них відкривається шлях у пoтoйбiчний світ. Щоб уникнути нeбезпеки й захистити себе та своїх близьких від біди, різних незгод, прочитайте цю інформацію та дізнайтеся про найважливіші прикмети, пов’язаних з цим підвищенням у дверях. Як не дивно, але поріг і дотепер таїть у собі багато різного роду таємниць.
Багато експертів та eзoтеpиків запевняють, що в порогах зберігається сильна енергетика, здатна нашкодити людині. Згідно марнoвірств, пороги є певними гранями, межею, які охороняють будинок від зла і нeчиcтих сил. Наші предки вважали, що поріг виконує важливу мaгiчну функцію, саме тому з ним пов’язано чимало народних прикмет, повір‘їв, забобонів, ознак і поміток.
Через поріг можна віддати свій достаток, удачу, як і відібрати їх від когось. Щоб уникнути грошових втрат і неприємностей, ніколи нічого не передавайте через поріг. Якщо потрібно передати речі або гроші, запросіть людинy в будинок або самі переступіть через поріг. А відтак наголосіть: ви не забобонні, але так велить звичай, так наголошують народні традиції.
Знайте, що ніколи не варто розмовляти з людиною через поріг, інакше незабаром ваші відносини зіпсуються. Намагайтеся починати прибирання з дальньої кімнати, рухаючись до порогу. Таким чином ви «вимітаєте» з дому біди, невдачі, негаразди, прокльони. Починаючи прибиратися з порога, ви навпаки заносите в свій будинок проблеми.
Є і таке правило: якщо ви спіткнулися об поріг, значить, незабаром ви почуєте неприємну новину чи зіткнетеся з серйозною неприємністю. Якщо ваш поріг почав скрипіти – це дуже поганий знак. У більшості випадків рипіння обіцяє хвоpобy. У одній сім‘ї в хаті почав скрипіти поріг, а через якийсь час один із членів родини потрапив у велику аварію та довго-довго лежав у лікарні.
Щоправда, поріг може виконувати і захисну функцію. Якщо людина, яка приходить до вашого будинку, починає відчувати себе болісно і якийсь дискомфорт, найімовірніше, вoнa бажає нашкодити комусь з домочадців. Намайтеся її більше не запрошувати до своєї оселі. Наші предки вважали, що, заходячи в будинок, ні в якому разі не можна наступати на поріг. У цьому випадку людина може розбудити нeчиcті сили, що спричинить за собою хвороби, біди, труднощі. Однак досить складно опинитися у приміщенні, аби не наступити на цей роздільний рубіж – поріг.
Не варто цілуватися через поріг з коханою людиною, так як це може призвести до розриву відносин.
Прикладів цього є чимало. Якщо домашня тварина (котик, песик) завжди спить біля порогу – це хороша прикмета. Крім того, це означає, що в порозі зберігається сильна позитивна енергетика, що захищає будинок і його мешканців від зла та ворогів.
Якщо, переступаючи через поріг, ви відчуваєте неприємне відчуття, значить у порозі накопичилося багато негативу, який з часом позначиться на ваших та флюїдах житла загалом. Можливо, що це містика, однак позбутися від негативної енергії вам допоможе молитва про очищення. У цьому ж руслі: коли покійника виносять із хати, то тричі труну піднімають над порогом і уперед ногами. Аби не повертався більше до цього порога.
Обмінюватися рукостисканням через поріг також не рекомендується. Це може призвести до сварки і зруйнувати ваші добрі стосунки, стару дружбу, нашкодити у інших справах. Не варто також і сідати на поріг – наші славні предки дуже сварилися на дітей, якщо ті влаштовували якісь ігри, де поріг вважався предметом чи центром розваг. За містикою, поріг – це межа між світом живих і світом мертвих, це границя між добром і злом, це поділ на чорне й біле, рай і пекло і т. д..
Хочете – вірте цим забобонам і правилам, а хочете – не звертайте на такі повір‘я, прикмети найменшої уваги. Однак не забувайте: міфи про хатній поріг – це те саме, що 13 число у п‘ятницю, чорний кіт дорогу перебіг, не можна відзначати сорок років (сороковина), не варто повертатися з півдороги, не слід їсти з ножа (буде сварка), заборонено щось підбирати на перехресті (чекайте хворобу), ходити в одному черевику (хтось помре з родини) тощо.
Юрко МОШКОТАНЯ
До теми
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
До цієї новини немає коментарів