Смерть хлопчика від кору на Мукачівщині: батьки розповіли про лікування

Смерть хлопчика від кору на Мукачівщині: батьки розповіли про лікування
У суботу, 27 жовтня в обласній дитячій лікарні в місті Мукачево помер 12-річний хлопець з села Страбичова.

 

Хлопчика у середньому стані важкості доставили у лікарню близько 07:00 ранку, а вже о 15:00 хлопець помер. Головний лікар дитячої обласної лікарні Роман Шніцер зазначив, що попередньо у нього діагностували кір.

— Антибіотик, гормони і анальгін з димедролом. Потім йому почали спазмуватись судини в ногах, він скаржився на те, що від цих уколів йому було погано. Ноги потерпли, йому було холодно у ноги. Він спробував встати, але не зміг втриматись на ногах. Ніхто нічого не робив, так ургентно, щоб швидко це було. Ми привезли його близько 07:00 годині, а помер він близько 15:00 години - розповідає сестра загиблого хлопчика Анжеліка Кампов.

До цього хлопчика тиждень лікували під наглядом лікаря обласної дитячої лікарні, у закладі запевняють, стан хлопчика не був важкий, лікар діяв згідно з інструкціями. Востаннє на прийомі у лікаря хлопець був на прийомі у середу. Виявивши характерний висип на шкірі діагностували кір, але продовжили лікування вдома, бо був у задовільному стані.

— Лікар має ліцензію на приватну практику як педіатр, це один з кращих лікарів області. Станом на той час коли його бачив Аркадій Володимирович, дитина була у задовільному стані. Якщо би дитина була у середньому або важкому стані важкості його би однозначно госпіталізував у відділення., - каже головний лікар дитячої обласної лікарні Роман Шніцер.

Батьки зазначають постійно тримали зв'язок з лікарями працюючи за кордоном. Щойно дізнались про погіршення — повернулися.

— Не може так бути аби дитина пішла до лікарні своїм ходом, о 7 годині, а вже о 3 померла. Нам казали, що всі аналізи добрі, що у нього рентген чистий, вчора на суді було, що рентген вже не добрий, аналізи погані, - зазначила мати хлопця, а батько додав, - При вилучені історії з лікарні, ми виявили, що аналізи всі переписані і все діло сфабриковане.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу Sirius:

Телеканал Sirius

Нагадаємо, Закарпаття – в трійці областей України з найбільшим захворюванням на кір

 

29 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів