На Ужгородщині - спалах кору, за минулий тиждень зареєстрували 4 нові випадки серед дітей

Вікторія ТИМЧИК зазначила, що наразі в Ужгородському районі триває спалах кору, за минулий тиждень зареєстровано 4 нові випадки серед дітей.
Хворі отримують необхідну допомогу у КНП "Центр легеневих хвороб" ЗОР. Як правило, дітей госпіталізують вже з середнім перебігом важкості захворювання. Водночас, зареєстровані три випадки пневмонії, як ускладнення від кору. Саме тому посилено проводиться робота щодо раннього виявлення хворих на кір медичними працівниками.
Сімейним лікарям рекомендовано не тільки підвищити вакцинацію дітей з порушеним графіком щеплень, а й активно застосовувати вакцинацію дітей до 1 року, які контатктували із хворими на кір, щоб захистити найменших закарпатців.
У громаді, де триває спалах, мобільні команди медиків здійснюють виїзди для вакцинації проти кору. Наразі вакцинація ускладнюється зростанням захворюваності на грип та ГРВІ.
Вікторія ТИМЧИК наголосила, що Закарпатська область повністю забезпечена комбінованою вакциною проти кору, епідемічного паротиту та краснухи (наявно 18 718 доз КПК) та нагадала про критичну необхідність формувати колективний імунітет на рівні не менше 95%, аби захищати тих, хто не може отримати щеплення за станом здоров’я.
До теми
- Закарпатські інженери виготовляють енергозберігаючі системи та акумулятори
- Розвиток туризму й енергонезалежність: вигоди від встановлення вітрових станцій на Закарпатті
- Як називали дітей у 2024 році, зокрема й на Закарпатті? Мін'юст назвав найпоширеніші та рідковживані імена
- По 7 угорських, словацьких та українських громад спільно вивчатимуть транскордонний проєктний менеджмент
- Як працює реабілітаційна зала для військових та цивільних в Закарпатській лікарні?
- Був на межі життя та смерті: медики Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували 15-річного хлопця
- "Про насильство не мовчать!" — закарпатські патрульні інформували, як діяти у разі домашнього насильства
- Епідситуація на Закарпатті покращується. Найбільше хворих зараз в Ужгородському, Берегівському та Тячівському районах
- До уваги закарпатців: нова шахрайська схема в Telegram
- Психологи та кінологи поліції Закарпаття продовжують підтримувати захисників, які зараз знаходяться на реабілітації
- Від початку 2025 року на Закарпатті у ДТП загинули 13 людей
- «Бограч-index» – березень 2025: за місяць продукти здешевшали на 3,9 %
- На Мукачівщині для ромської громади провели «День здоров’я»
- Медзаклади Собранце та Перечина оновлять у рамках спільного проєкту
- Дитячий вагон з’явиться в складі поїзда Київ – Ужгород: у застосунку відкрито продаж квитків
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Захворюваність на грип та ГРВІ зменшується, найбільше хворих наразі на Ужгородщині та Тячівщині
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
До цієї новини немає коментарів