Закарпатська ДФС: до уваги фізосіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність

Закарпатська ДФС: до уваги фізосіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність
З 7 листопада 2018 року підрозділи Інформаційно-довідкового департаменту ДФС не формують сертифікати електронної печатки для фізичних осіб, в тому числи підприємців та тих, що провадять незалежну професійну діяльність.

 

Створювачем електронної печатки може бути виключно юридична особа. Це передбачено Законом України від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», який набув чинності 7 листопада 2018 року.

Електронна печатка – це електронні дані, які додаються створювачем електронної печатки до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються для визначення походження та перевірки цілісності пов’язаних електронних даних. Разом з цим, створювач електронної печатки – це юридична особа, яка створює електронну печатку.

Просимо враховувати зазначену норму під час підготовки реєстраційних документів.

Додатково повідомляємо, що фізичні особи, які отримують сертифікати починаючи з 7 листопада 2018 року можуть здійснювати подання електронної податкової звітності та реєструвати податкові накладні використовуючи власний електронний підпис.

ДФС у Закарпатській області

 

16 листопада 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів