"Пересічка" відміняється, або що робити закарпатським власникам "євроблях" на кордоні?

Про це розповіли відразу кілька так званих «пересічників», які намагалися заїхати в Україну через закарпатські КПП на кордоні з Словаччиною та Угорщиною після 00:00 25 листопада.
Йдеться про всі типи автомобілів на європейській реєстрації, в тому числі й ті, що заїжджають в режимі транзиту на 5 днів.
Крім того, наполягають водії, на їхнє прохання оформити їхній в’їзд через внесення грошової застави, як це передбачено новим законом про «євробляхи», закарпатські митники зауважили, що поки не мають остаточної інструкції, як це оформляти.

У мережі оприлюднили копію інструкції для митників щодо нововведень у переміщенні через кордон автомобілів на іноземній реєстрації
Відтак, наразі заїзд на євробляхах доступний лише для тих, хто в’їжджає в Україну за європейськими паспортами, простіше кажучи – лише тим, хто має подвійне громадянство.
У профільних спільнотах почали з’являтися відео, як закарпатські пересічники намагаються вночі проїхати кордон. А ось і додаткові «нічні» роз’яснення від митного інспектора Львівської митниці.
mukachevo.net
До теми
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- СБУ затримала на Закарпатті ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
- Три випадки хвороби Лайма з початку року: яка ситуація з укусами кліщів на Закарпатті
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Не покинув Україну після відрахування з УжНУ: іноземця на Закарпатті оштрафували та видворять
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Відсьогодні у водоймах на Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов риби
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб

До цієї новини немає коментарів