Москаль: Чекаємо закарпатських депутатів Верховної Ради для вирішення проблеми з «євробляхами»

У середу (28.11) запланована зустріч керівництва облдержадміністрації та представників «пересічників» із народними депутатами України від Закарпатської області для обговорення можливості внесення змін у прийнятий закон щодо легалізації автомобілів з іноземною реєстрацією.
– Вчора після зустрічі з «пересічниками» ми направили в електронному вигляді запрошення одинадцятьом нардепам, що мають відношення до Закарпаття: трьом братам Балогам, Василю Брензовичу, Роберту Горвату, Івану Крульку, Михайлу Ланьо, Валерію Лунченку, Василю Петьовці, Юрію Чижмарю та Нестору Шуфричу, – наголошує Геннадій Москаль.
– Таким чином хочемо перенести вирішення проблеми із вуличних акцій і блокувань кордонів у правове русло. Обласна адміністрація в межах своїх повноважень намагається розв’язати це складне питання, однак без Верховної Ради України зробити це неможливо. Тому чекаємо шановних нардепів в облдержадміністрації завтра о 10.00.

До теми
- Нові можливості для захисту тварин: Ужгородська міська рада підписала Меморандум із благодійним фондом
- Заступник міністра відвідав Закарпаття: у центрі уваги – захист природи Карпат
- 15 дітей із Ужгорода, переважно з родин загиблих Захисників, сьогодні вирушили на відпочинок до Ніредьгази
- На Закарпатті обговорили механізми забезпечення енергонезалежності підприємств
- Юрій Яцина продовжить очолювати Закарпатську обласну клінічну лікарню
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Ветеранський спорт: стартує прийом заявок на ІІІ квартал 2026 року
- Про порядок перебування у контрольованих прикордонних районах та прикордонній смузі
- За 400 доларів обіцяли «трансфер до ЄС»: на Закарпатті трьох переправників засуджено до реальних строків ув’язнення
- Богдан Андріїв привітав ужгородських поліцейських із професійним святом
- Працівники Ужгородської міської ради сьогодні долучилися до благодійної акції та здали кров
- Електроенергія подорожчала майже на 189%: у водоканалі пояснили, що найбільше вплинуло на тариф
- В Ужгороді з 1 липня зросли тарифи на воду: чому змінилися ціни та якими будуть платіжки
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 169,8 млн грн
- Громади Закарпаття можуть отримати до 50 000 євро гранту на проєкти з німецькими партнерами
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України
- Грошова допомога до Дня Незалежності України у 2026 році: хто та як отримає виплати на Закарпатті
- До 200 000 грн на власну справу: на Закарпатті стартував конкурс стартапів
- В області вже вдруге пройде конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026»
- «Жива книга»: на Закарпатті патронатні, прийомні родини та усиновлювачі поділилися своїм досвідом

До цієї новини немає коментарів