Футзал в Ужгороді: «Медея» стає лідером Суперліги, а «Беркут» – у лізі вищій

Протягом тижня, з 27 листопада по 2 грудня, проходили поєдинки четвертого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Без сумніву, матч туру, а може,і всього першого кола. Лідери Суперліги продемонстрували видовищну і дуже цікаву гру, боротьба не завершувалася до останніх секунд, на яких і вирішилася доля поєдинку. Спершу Гибалюк прицільно пробив із штрафного повз стінку у ближній кут. За чотири хвилини Дудаш зрівнює рахунок. Далі Микула забиває у другому матчі поспіль і виводить Медею вперед. Нестримний Дудаш у другому таймі знову переграє кіпера суперника Хмельовського. Обидві команди завдають багато ударів, оббивши всі стійки та перекладини, особливо не щастило в останні хвилини вікінгам. А за 11 секунд до фінальної сирени тренер Севлюша Валентин Слюсар отримав передачу, стоячи спиною до воріт, і з 6 метрів із розвороту пробив без шансів для воротаря – 3:2.

«Медея» – «Вікінг»: 3:2

Голи: Гибалюк, 7, Микула, 15, Слюсар, 40,Дудаш, 11, 30.

У районному дербі кам'яницькіфутзалісти виявилися сильнішими за лінцівських. Не зважаючи на кращий старт Вопака, дублі від Крістіана Сегедія, Мирослава Опаленика та Івана Мицьки принесли першу перемогу Кам'яниці.

«Вопак» – «Кам'яниця»: 4:8

Голи: Ходаковський, 1, 15, Чульба, 4, 24 – Сегедій, 3, 29, Опаленик, 13 ,27, Мицька, 20, 37, Когутка, 29, Блага, 36.

Три трихвилинні гольові звершення гравців Олімпіка стали запорукою успіху у грі з «Юніповом».

«Олімпік – «Юніпов»: 6:2

Голи: Жоффчак, 1, Бако, 3, 25, Варваринець, 28, Костик, 37, Рацин, 39 – Повхан, 11, Пімуцан, 38.

«Ужнет» вдруге поспіль втрачає очки, на цей раз вони зазнали першої поразки від студентів УТЕІ.

«Ужнет» – «УТЕІ»: 2:4

Голи: Гончаров, 27, Бицюк, 38 – Михайловський, 13, І. Павліш, 16, Горняк, 20, А. Павліш, 37.

Вища ліга

Коритнянці не змогли зібрати на цей матч свій оптимальний склад (були відсутні лідери Чобаль, Ковтан, Корпош) і мали лише одну заміну. Цим сповна скористався мукачівський Беркут, який більшість голів провів у другому таймі, коли сил у суперника було вже менше.

«Беркут» – «Коритняни»: 7:2

Голи: Росул, 5, 26, 33, Ганкулич, 10, Матвієнко, 13, Мкртчан, 34, Брецко, 40 – Дано, 32, Ільницький, 37.

Останній матч туру пройшов за високої напруги на полі й цікавої боротьби. Кінчешці у першій половині зустрічі двічі виходили вперед, проте не надовго. У другому таймі побільшало зіткнень, і за вісім хвилин до завершення гри Худльово перебрало фолів, тож за декілька хвилин Сугоняк тричі пробивав десятиметрові удари, але у першому випадку він пробив не точно, у двох наступних надійно грав новий воротар помаранчевих Олександр Ференцик. А перемогу худлівчанам приніс Віталій Медведєв, який оформив хет-трик за дві хвилини до фінальної сирени. Хоча «СМЕ» в останніх атаках двічі влучали у поперечку, проте відігратися їм не вдалося.

«Худльово» – «СМЕ»: 4:2

Голи: Медведєв, 8, 27, 38, С. Баркасій, 15 –Ніцкулич, 3, Сугоняк, 12.

Ще одне протистояння з Першої ліги області перенеслося у футзал – невиччани зустрічалися з іванівською командою, і тут змогли взяти реванш за поразки на великому полі. Невицький замок двічі вів у рахунку, та Штурм щоразу наздоганяв. А за дві хвилини до завершення гри Костелей точним пострілом приніс першу перемогу своїй команді.

«Штурм» – «Невицький замок»: 2:3

Голи: Клочанко, 18, Напуда, 33 – Лаба, 14, Гартманн, 23, Костелей, 38.

Завершував тур у Вищій лізі центральний поєдинок лідерів. В середині першого тайму команди обмінялись голами. У другому таймі вдало розіграний аут завершився голом Головея, а за три хвилини Келеманик оформлює дубль. Турега за дві хвилини до кінця також забиває вдруге і дарить надію своїй команді, та дві змарновані хороші нагоди, і рахунок більше не змінився. «Перечин» завдає першої поразки «Епіцентру» у сезоні.

«Епіцентр» – «Перечин»: 2:3

Голи: Турега, 10, 38, – Келеманик, 14, 30, Головей, 27.

Перша ліга

Молода тімвірівська команда декласувала чергового суперника, на цей раз дісталося Інваспорту. А Дмитро Антошин зміцнив своє лідерство у гонці бомбардирів.

«Тімвір» – «Інваспорт»: 14:2

Голи: Антошин, 4, 5, 6, 16, 25, 36, Пайдич, 8, Загорчак, 11, 28, Бакша, 15, Марко, 36, 38, Шкірта, 38, Вайда, 39 – Полянський, 14, Бігун, 39.

Дебютну звитягу святкували міжгірці, які в першому таймі провели чотири голи. «Фенікс» «повстав із попелу» у другій половині зустрічі, також забивши чотири рази,проте Василь Кривка довів лік своїх голів у матчі до трьох і не дав змоги наздогнати у рахунку супернику.

«Фенікс» – «Шипіт»: 4:5

Голи: Шатан, 20, 32, Федчук, 27, Проданюк, 40 – Передута, 1, Мишанич, 12, Кривка, 18, 19, 30.

Рятівник, який за складом міг би на рівних змагатися у Суперлізі, продовжує своє переможну серію. Результат зробили двоє кращих бомбардирів минулого сезону – Олег Мартинич оформив хет-трик, а Олексій Полянський відмітив своє повернення на поле голом.

«Рятівник» – «Трактор»: 6:2

Голи: Кузьма, 13, Мартинич, 16, 25, 27, Є. Бібіков, 26, Полянський, 40 – Булеца, 7, Кінах, 33.

Будівельники здобувають другу перемогу у сезоні й піднімаються на третю сходинку у своїй групі. Два голи ще в першому таймі визначили результат цього поєдинку.

«Будівельник» – «Сторожниця»: 3:1

Голи: Коципак, 12, Юричка, 19, Місяйло, 34 – Кононенко, 24.

Друга ліга

Гольовою феєрією двох гравців КС «Ужгород» завершився їхній поєдинок із «Прімалексом». Роман Черевка після хет-трику у минулому турі додав пента-трик у цьому турі.

КС «Ужгород» – «Прімалекс»: 8:1

Голи: Матолчі, 8, 37, 38, Черевка, 16, 19, 25, 35, 39 – Шуфрич, 21.

«ЗІНА» у поєдинку з верховинцями перериває свою переможну серію і втрачає перше місце. Оноківська команда двічі вела у рахунку, проте задовольнилася нічиєю.

«ЗІНА» – «Верховина»: 2:2

Голи: Зуб, 12, Василь Качаєв, 22 – Митро, 1, Ільків, 17.

Ужнетівці здобули розгромну перемогу над аутсайдером групи і продовжують йти одразу за дуетом лідерів.

«Ужнет» + - «Ядзакі»: 7:2

Голи: Балуєв, 5, Попович, 19, 28, Левченко, 31, Струк, 34, Письменний, 36 – Авраменко, 29, Іонін, 32 (автогол), Ходанич, 38.

Імперці перші вийшли вперед завдяки удару з носка досвідченого Івана Зизича та зовсім скоро «Лугош» по-хокейному розіграв багатоходівку, яку завершив Кручениця. У другому таймі свою майстерність продемонстрував головний бомбардир команди Олександр Грицкевич, дубль якого і став вирішальним у цьому матчі.

«Лугош» – «Імперія»: 3:2

Голи: Кручениця, 9, Грицкевич, 24, 38 – Зизич, 6, Легерда, 40.