Кафедра військової підготовки УжНУ підтримує полонених моряків (ВІДЕО)

Звільнити українських моряків! Із цією вимогою до Кремля звертається весь цивілізований світ. Кафедра військової підготовки УжНУ – перша на Закарпатті, хто долучився до флешмобу щодо звільнення полонених ВМС України з московських лап. Курсанти другого року навчання записали відеозвернення з вимогою звільнити з полону незаконно затриманих моряків.
Заступник завідувача кафедри військової підготовки підполковник запасу Ігор Єськін каже: "Ми підтримуємо полонених українських моряків і сподіваємося, що ця акція приверне увагу суспільства і прискорить їх повернення додому".
Ініціативу підтримали і студенти, і викладачі кафедри. До слова, студенти самі підготували тематичний плакат, а нетиповий для наших країв прапор ВМС нашим військовикам передали колеги зі Львова. Військова кафедра закликає й інші підрозділи УжНУ долучатися до акції на підтримку українських моряків. Разом – сила!
Нагадаємо, 25 листопада Росія виявила відкриту агресію у нейтральних водах Азовського моря: корабель РФ протаранив рейдовий буксир українських військових «Яни Капу» та уразив вогнем малі броньовані артилерійські катери «Нікополь» та «Бердянськ». У результаті нападу українські військові потрапили в полон, є поранені.
Ксенія Шокіна, відео Роберта Паппа для Медіацентру УжНУ
До теми
- Навчали, дивували і вчилися самі. Гвардійці Закарпаття провели урок мужності у таборі пластунів
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Ужгородські рятувальники провели протипожежний інструктаж для працівників театру ляльок
- Служба безпеки спільно зі слідчими Національної поліції викрили на Закарпатті корупційну схему вимагання хабарів з поранених українських військовослужбовців
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
- Безкоштовно перевірити родимки зможе кожен охочий завтра в Ужгороді
- Jabil: 2650 годин волонтерства та збереження Невицького замку
- Третій день із серії обміну 1000 на 1000: ще шестеро закарпатських захисників нарешті повернулися з ворожого полону!
- Шанс на повернення: понад 130 військових на Закарпатті уникнули вироку і знову стали до лав ЗСУ
- Вдома! Із російського полону під час сьогоднішнього обміну звільнено і 10 захисників із Закарпаття
- Поліцейські Закарпаття взяли участь в координаційній зустрічі із родинами захисників, які зникли безвісти за особливих обставин
- Закарпатський Центр підготовки населення до національного спротиву підготував уже сьомий випуск
- Патріотичний марафон для мукачівських випускників влаштували гвардійці Закарпаття
- «Рука до руки за нашу Європу»: Ужгород – серед учасників міжнародної ініціативи на підтримку України
- Безкоштовна вакцинація та обстеження: у центрі Ужгорода завтра працюватиме «Містечко здоров’я»
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
До цієї новини немає коментарів