У Закарпатті підтверджено 7 випадків захворювання на грип

Кількість звернень практично перебуває на рівні минулого тижня: захворіло 1672 дітей та 1032 дорослих. Звернення за медичною допомогою дітей до 17 років становить 62%. Найвищі показники захворюваності на ГРІ у дітей до 4 років – 781 осіб на 100 тисяч відповідної вікової групи та 15-17 років – 530 на 100 тисяч відповідної вікової групи.
За словами завідувачки відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторії Тимчик , відсоток госпіталізації складає 6,4% (173 особи). Серед них переважають діти віком до 4 років - 77 осіб. Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу у 7 осіб: у мешканців Берегівського району - 3 випадки та м. Ужгород - 4 випадки.
На минулому тижні щеплено проти грипу 26 осіб.
Всього у цьому сезоні щеплено 1624 особи: вакциною для профілактики грипу «Ваксігрип» - 1483 та 141 - вакциною «Джі Сі Флу».
До теми
- «Мав бронь, але пішов на фронт: історія 51-річного військового 128-ї бригади, який став піхотинцем»
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- Писанки, паска й обряди: особливості Великодня на Закарпатті
- Як святкували Великдень на Закарпатті: традиції та вірування
- Чому у 2026 році Великдень святкують у різні дні та чи можлива спільна дата
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- Шовдар, паски й плетені кошики: скільки коштує зібрати великодній набір в Ужгороді
- Як готують традиційну закарпатську паску?
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Втрачений Ужгород: як на початку століття Великдень святкували
- Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 4-5 квітня в Ужгороді
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп

До цієї новини немає коментарів