Майже на 300 тисяч оштрафували закарпатські електрики крадіїв

Майже на 300 тисяч оштрафували закарпатські електрики крадіїв
З 25 лютого по 03 березня 2019 року працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 31 факт крадіжок електричної енергії.

 

Зокрема, було складено 29 Актів про порушення Правил серед населення та 2 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Виноградівському та Тячівському районах (по 6 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 2-х районах Закарпатської області, в Хустському та Тячівському районах. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 293,63 тис. грн, зокрема, у побуті – на суму 253,33 тис. грн, у юридичному секторі – на суму 40,30 тис. грн, інформує прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго". 

 

04 березня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів