Президент незадоволений роботою Генпрокуратури щодо розслідування злочинів проти активістів Революції Гідності

Президент незадоволений роботою Генпрокуратури щодо розслідування злочинів проти активістів Революції Гідності
Президент України Петро Порошенко під час участі в ефірі одного з центральних телеканалів наголосив, що незадоволений роботою департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який розслідує справи злочинів проти активістів Революції Гідності.

 

Президент нагадав, що після втечі Януковича Парламент прийняв рішення про амністію. «Амністію з обох боків. І величезна кількість тих, хто переслідував активістів до 20 лютого, захистилися амністією», – зауважив він.

«Але ми маємо точно притягти до відповідальності тих, хто причетний до вбивств Героїв Небесної Сотні, хто причетний до дуже жорсткого і брутального побиття в Маріїнському парку, на Грушевського, та до інших подій», – сказав Глава держави.

«Я не задоволений роботою департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який сконцентрував у себе всі справи і несе персональну відповідальність за якість розслідування. Мені здається прізвище прокурора – Горбатюк. Він дуже ефективно співпрацював з родинами Небесної Сотні, з громадськими активістами. Але мені потрібен результат, щоб ті, хто переслідували, опинилися у в’язниці. Ці злочини не мають терміну давності. Ми точно з вами маємо все зробити, щоб справедливість була відновлена, а зло покаране», – зауважив Петро Порошенко. 

 

16 квітня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів