Не лише про політику, а й про екологію: на Закарпатті стартував конкурс для журналістів

— У час, коли навколо чути лише про політику, ми вирішили відволікти увагу молоді на щось більш нейтральне, але не менш важливе для нашого краю — природу та екологію, — розповів під час презентації конкурсу на кафедрі журналістики один із його організаторів, голова ГО «Центр Закарпатських розслідувань» (ЦЕЗАР) Павло Білецький. — Крім того, це — можливість відпрацювати навички написання текстів на екологічну тематику та, без суспільного негативного фону, розібратися у тонкощах роботи працівників лісу або знайти відповіді на актуальні екологічні проблеми краю…
Відтак організатори дійшли згоди з керівництвом обласного Управління лісового та мисливського господарства щодо актуальності такої ініціативи та згоди допомогти з цінними подарунками для переможців конкурсу. Окрім чималих премій, переможцям конкурсу обіцяють допомогу у вступі до Закарпатського обласного осередку національної спілки журналістів України.
Власне конкурс проводиться серед студентів 1-5 курсів кафедри журналістики та спеціальності «Реклама та PR» і триває з 25 квітня по 25 травня. Студенти самостійно обирають екологічну тему та жанр для її висвітлення. Мінімальний об’єм матеріалу, згідно умов конкурсу, має складати не менше одного друкованого аркуша А4, не бути раніше опублікованим і не містити ознак плагіату. Конкурсантів, котрі займуть 1, 2 та 3 місця буде нагороджено 6 червня на День журналіста України.
— Лісове господарство — це не лише вирубка лісу і відстріл тварин, — розповів студентам помічник лісничого і куратор шкільного лісництва Закарпаття Олексій Кузнєцов. — Це — велика і часто непомітна робота, результати якої іноді можна побачити лише через багато років. Як наприклад, із висаджуванням лісу. Мова йде і про підгодівлю тварин і про облаштування лісових доріг та маршрутів і про охорону лісу… Разом з тим, сьогодні бачимо, як працівникам лісового господарства у явно замовних матеріалах ЗМІ часто в’яжуть ярлики розкрадачів лісу та убивць тварин. На мою думку, такий конкурс допоможе вам побачити на власні очі, якою є насправді робота у лісі і сформувати об’єктивне уявлення про галузь загалом…
Ініціаторами журналістського змагання виступили: Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, інформаційне агентство «Закарпатський інформаційно-діловий оглядач» (ЗІДО), ГО «Центр Закарпатських розслідувань» ЦЕЗАР за підтримки кафедри журналістики філологічного факультету УжНУ та Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України.
Область вкладених файлів
До теми
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
До цієї новини немає коментарів