На Закарпатті підробляють документи, щоб красти ліс (ФОТО)

Вчора, близько 11-ої години, під час несення служби на дорожній станції «Нижні Ворота», патрульні зупинили вантажівку за порушення правил дорожнього руху.
На причепі транспортного засобу перевозили деревину, тож інспектори вирішили перевірити наявність відповідних документів.
З’ясувалося, що інформація зазначена у накладній не відповідала даним, які вказані на чіпах деревини. Йдеться про клас та довжину стовбурів дерев.
У підсумку, на місце події було викликано слідчих, для з’ясування всіх обставин, повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- На Закарпатті за незаконну вирубку лісу сплатили понад 4 мільйони гривень
- За матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть керівника підприємства за контрабанду лісоматеріалів
- На Закарпатті прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який намагався контрабандою вивезти лісоматеріали
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті прокуратура забезпечила стягнення понад 10 млн грн за незаконну вирубку лісу
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- На Закарпатті відбувся семінар-навчання з лісозахисту
- Прокуратура домоглася в суді відшкодування понад 3,2 млн грн збитків за незаконну вирубку у Свидовецькому лісництві
- Працівники філії "Карпатський лісовий офіс" – переможці конкурсу-змагання серед вальників лісу
- Пішов по гриби та заблукав: на Рахівщині поліцейський кінолог разом з рятувальником всю ніч шукали пенсіонера
- Філія «Карпатський лісовий офіс» забезпечує населення та заклади соціальної сфери дровами
- Поліцейський службовий собака розшукав у лісі на Іршавщині заблукалу жінку
- На Рахівщині службовий пес поліцейських допоміг розшукати жінку, яка загубилася в лісі, збираючи гриби
- Пенсіонери лісового господарства отримують соціальну фінансову підтримку від Карпатської філії для придбання дров
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Карпатський лісовий офіс висадить понад 10 мільйонів саджанців цього року
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн

До цієї новини немає коментарів