Поліція Дубового за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень проводить слідство

Під час бійки, неподалік місцевого кафе на вулиці Верховинській у селищі Усть-Чорна, підозрювані нанесли потерпілим ряд тілесних ушкоджень. Внаслідок бійки постраждало близько 6 осіб. Одного з них, 43-річного місцевого мешканця, було госпіталізовано до районної лікарні з тяжкими травмами.
Усіх учасників конфлікту поліція встановила. Двом чоловікам, 25 та 26 –річним мешканцям селищ Дубове та Усть-Чорна, які причетні до побиття чоловіка, уже повідомлено про підозру. Їм інкримінують ч.2 ст.296 (Хуліганство, вчинене групою осіб) та ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Щодо інших учасників конфлікту - у поліції встановлюють усі обставини події та вирішують питання про правову кваліфікацію події.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- «Дядя Вася»: спокій та позитив серед війни. Історія бійця 128-ї бригади
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Туберкульоз без паузи: чому медики готуються до спалаху
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Психологічні наслідки війни: в Ужгороді обговорили масштаби проблеми
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- Як політолог з Ужгорода став командиром екіпажу БпЛА на передовій
- «Наше завдання — стримувати ворога»: як на фронті тримають оборону поліцейські-мінометники із Закарпаття

До цієї новини немає коментарів