Контрабандисти знову втекли від закарпатських прикордонників, однак, без цигарок (ФОТО)

Сьогодні на березі річки Тиса, якою проходить українсько-румунський кордон, прикордонний наряд відділу «Ділове» Мукачівського загону припинив спробу здійснення протиправної діяльності.
Вранці військовослужбовці помітили групу невідомих осіб з пакунками, які прямували в бік кордону з Румунією.
Побачивши наближення правоохоронців, контрабандисти покинули свої ноші та вдались до втечі, ігноруючи вимоги охоронців кордону.
Під час огляду місцевості прикордонники виявили біля кордону шість пакунків, в яких знаходились три тисячі пачок сигарет.
Тютюнові вироби наразі доставлено до відділу прикордонної служби «Ділове». Тривають заходи по встановленню кола осіб, причетних до протиправної діяльності.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті прокурори довели вину шахрая, який привласнив 6,3 млн грн грошової допомоги родині загиблого військовослужбовця
- До уваги подорожуючих! Через негоду сьогодні, 8 липня, тимчасово призупинено роботу пункту пропуску «Дзвінкове – Лонья»
- Прокуратура повідомила про підозру жительці Перечина у вчиненні смертельної ДТП, у якій напередодні загинув прикордонник
- На Закарпатті внаслідок ДТП на контрольно-ревізійному пункті загинув військовослужбовець ДПСУ — поліція затримала водійку з ознаками сп'яніння
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- 655 будинків на Виноградівщині кілька днів будуть без газопостачання
- ДПС не проводить збори коштів на ЗСУ: шахраї знову розсилають фейкові листи від імені податкової
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника
- Біля водоспаду Шипіт рятували травмовану 19-річну туристку зі Львова
- Ошукували громадян ЄС - до суду передали справу шахрайського кол-центру, який діяв на Закарпатті
- Для захисту дітей: на Ужгородщині запрацював перший у краї центр «Барнахус»
- На Закарпатті прокуратура викрила схему розтрати палива Укрзалізниці на понад пів мільйона гривень
- Цьогоріч 53 закарпатських випускників склали НМТ на 200 балів
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
До цієї новини немає коментарів